english
vijesti
kolumna M. Pansini
članice HFS-a
download
filmski kviz
o nama
produkcija
nakladništvo
festivali
medijska škola
forum
pretraživač
linkovi
impressum
 

Izabran službeni program 15. Filmske revije mladeži i 3. Four River Film Festivala!

U ponedjeljak, 05. srpnja selekcijska komisija 15. Filmske revije mladeži i 3. Four River Film Festivala u sastavu: Boško Picula i Vjekoslav Živković donijela je odluku o filmovima koji će činiti ovogodišnji Revijski i Festivalski program. S ukupno 73 revijskih, odnosno 128 festivalskih prijavljenih filmova pristiglih sa svih strana, kako Hrvatske, tako i svijeta, ovaj dvojac (s kormilarom:-)) u svakom slučaju nije imao lak posao. Nakon višesatnih muka (bez ijedne šljive i puknutog rebra, ali zato s očnim jabučicama nateklima od gledanja ukupno 15satnog prijavljenog programa), Boško i Vjekoslav su u program odlučili uvrstiti 91 ponajbolje srednjoškolsko ostvarenje.

Autorima čestitamo i radujemo se druženju u Karlovcu, od 9. do 12. rujna!

15. FILMSKA REVIJA MLADEŽI, selekcija

1. ANKICA
(HDV / DVD-R, stereo, dokumentarni, 2010, 5 min 20 sek)
Redatelji: Zvonimir Magdić, Nina Čorak, Kristijan Protulipac
Voditelj: Marija Markezić
Kinoklub Karlovac, Karlovac

2. BEZ TEKSTA
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2009, 6 min 56 sek)
Redatelj: Boris Vuković – Bobi
Na filmu sudjelovali: Tina Adlaf Hlebec, Josip Anić, Lovro Peraica, Petra Popić, Lucija Romac, Dora Penzar, Fran Tadić, Mirna Kirasić
Voditelj: Ana Đordić
Kinoklub Neoma Klasične gimanzije, Zagreb

3. BIOGRAFIJA DRŠKA METLE
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2010, 4 min 50 sek)
Redatelj: Mia Martinović
Na filmu sudjelovali: Fran Oršanić, Vid Krešimir Vince, Noa Kapchitz, Lucija Kunčić, Igor Jović, Milan Blagojević
Samostalni autor, Zagreb

4. BOJE SJEĆANJA
(HDV / DVD-R, stereo, animirani, 2010, 2 min 4 sek)
Redatelj: Karla Skok
Voditelji: Sandra Malenica, Hrvoje Selec
Vanima – studio animiranog filma, Varaždin

5. BUNC ALMIGHTY
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2010, 1 min)
Redatelj: Mihovil Plečko
Na filmu sudjelovali: David Vitko, Vedran Vulje, Luka Tomić
Voditelj: Matko Burić
Filmska autorska grupa “Enthusia Planck”, Samobor

6. CARPE VITA
(HDV / DVD-R, stereo, dokumentarni, 2010, 10 min 5 sek)
Redatelj: Duje Miliša
Na filmu sudjelovali: Iva Rakvin, Angelo Virag, Mate Predovan, Siniša Kabić, Marinela Vištica, Marin Buovac
Voditelj: Siniša Kabić
Lumiere Media Zadar, Zadar

7. DO YOU SPEAK EUROPEAN?
(HDV / DVD-R, stereo, slobodni stil, 2010, 7 min 16 sek)
Redatelj: Philipp Tomaš
Na filmu sudjelovali: Nikolina Golec, Ivana Sopek, vedran Bukvić, Ana-Marija Belošević
Voditelj: Ljerka Krajačić
Srednja škola Krapina, Krapina

8. DRVO
(HDV / DVD-R, stereo, animirani, 2010, 3 min 31 sek)
Redatelji: Daniela Živković, Mihaela Gradečak
Voditelj: Jadranko Lopatić
FKVK Zaprešić, Zaprešić

9. GAJNA
(miniDV, stereo, dokumentarni, 2010, 12 min 10 sek)
Redatelj: Stjepan Orešković
Na filmu sudjelovali: Ivana Bubalo, Dominik Blaževac
Voditelj: Ante Karin, Mladen Damjanović
Videodružina BezVizije, Slavonski Brod

10. HOMER NAŠ SVAGDAŠNJI
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2010, 9 min 39 sek)
Redatelj: Matija Kokolić
Na filmu sudjelovali: Nika Obučina, Luka Majić, Daniel Kuhar, Deni Ključarić, Stela Pošta, Hrvoje Greg Šimić, Michael Rada, Patrik Horvat, Karlo Barun, Kristijan Juriček
Voditelj: Miroslav Miljković
Filmska skupina Srednje škole Ban Josip Jelačić, Zaprešić

11. HRABROST KUKAVICE
(HDV / DVD-R, stereo, dokumentarni, 2010, 27 min 15 sek)
Redatelj: Sebastian Antonio Kukavica
Na filmu sudjelovali: Branko Kukavica, Petra Kukavica, Vladimir Kukavica
Liburnija – film Rijeka, Rijeka

12. IZGUBLJENI SIN
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2010, 24 min)
Redatelj: Patrik Vale
Na filmu sudjelovali: Srđan Pajdić, Patrik Vale, Tomislav Bošnjak, Mladen Pajdić, Dominik Crnogorac, Petar Crnogorac, Boris Golubić, Manuel Runić, Dario Kovačević, Alexandar Sasha Jelić
Voditelj: Janko Žufić
LogosVideo, Pazin

13. JUČER! DANAS!? SUTRA???
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2010, 8 min 52 sek)
Redatelji: Jozo Lazarević, Toni Milović
Na filmu sudjelovali: Miro Bronzić, Zoran Primorac
Voditelj: Miro Bronzić
Muški učenički dom Dubrovnik (u suradnji sa Školom filma Šipan), Dubrovnik

14. KIŠNI DAN S MOG BALKONA
(HDV / DVD-R, stereo, slobodni stil, 2010, 2 min 30 sek)
Redatelj: Mihovil Plečko
Na filmu sudjelovali: Drago Plečko, Paula Lindić
Voditelj: Matko Burić
Filmska autorska grupa “Enthusia Planck”, Samobor

15. KNJIŠKI ČOVJEK
(HDV / DVD-R, stereo, animirani, 2010, 1 min 15 sek)
Redatelj: Maša Borović
Voditelj: Vanja Škrobica
Škola likovnih umjetnosti, Split

16. KOBNA GREŠKA
(HDV / DVD-R, stereo, animirani, 2010, 2 min 37 sek)
Redatelji: Nina Čorak, Helena Panijan
Na filmu sudjelovao: Mario Višnjić
Voditelji: Marija Markezić, Vjekoslav Živković
Kinoklub Karlovac, Karlovac

17. KOLIKO LJUBAVI, TOLIKO MUZIKE
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2010, 4 min 34 sek)
Redatelj: Fani Bajić
Na filmu sudjelovali: Danica Vuković, Katarina Frakić, Lucija Ečim, Stipe Milardović, Angela Mladin, Gloria Mladin, Skolastika Lovrić, Ivana Čapalija, Balto
Voditelj: Toma Šimundža
Filmska grupa Marka Marulića, Split

18. MARTA I MARIJA
(HDV / DVD-R, stereo, slobodni stil, 2009, 3 min 20 sek)
Redatelj: Patrik Vale
Na filmu sudjelovali: Ester Marin, Petar Crnogorac, Sara Lukić, Katya Stančić, Sara Mojzeš
Voditelj: Janko Žufić
LogosVideo, Pazin

19. MATIRAM SVAKI PUT
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2010, 4 min 40 sek)
Redatelj: Luka Stjepan Delić
Na filmu sudjelovao: Slavomir
Samostalni autor, Zagreb

20. MLADI I IZLASCI
(HDV / DVD-R, stereo, dokumentarni, 2010, 15 min 15 sek)
Redatelj: Marko Kolić
Na filmu sudjelovali: Zsuzsana Molnar, David Becskei, Daniel Mordoši
Voditelj: Mirela Berlančić
Filmska družina PKCM, Osijek

21. NE BRINITE
(HDV / DVD-R, stereo, slobodni stil, 2010, 2 min 5 sek)
Redatelj: Mateo Drušković
Voditelj: Nikša Blajić
Škola likovnih umjetnosti, Split

22. ONAJ KOJEG NEMA
(HDV / DVD-R, stereo, dokumentarni, 2010, 4 min)
Redatelj: Darko Stanković
Na filmu sudjelovali: Ivana Šteta, Ruža Šimović, Sanja Gašić, Katica Stanković, Anja Gašić, Nataša Stanković, Jele Prkut
Voditelj: Dario Juričan
Gimnazija Dubrovnik, Dubrovnik

23. PAPILLON
(HDV / DVD-R, stereo, slobodni stil, 2009, 4 min)
Redatelj: Marta Jakopec
Sintoment, Marija Bistrica

24. PARK
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2010, 3 min 30 sek)
Redatelj: Dominik Slunjski
Kinoklub Zagreb, Zagreb

25. PAUZA
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2010, 1 min 13 sek)
Redatelj: Luka Majić
Na filmu sudjelovao: Matija Kokolić
Voditelj: Miroslav Miljković
Filmska skupina Srednje škole ban Josip Jelačić, Zaprešić

26. POSLJEDNJI DANI
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2010, 4 min 42 sek)
Redatelj: Ivan Farkaš
Na filmu sudjelovali: Ida Slatković, Andrea Ravlija
Voditelj: Dražen Pleško
Video skupina Doma učenika srednjih škola Bjelovar, Bjelovar

27. PRIČA O ČOVJEKU KOJI NIJE IMAO SREĆE
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2010, 8 min 10 sek)
Redatelj: Ivan Vojnić
Na filmu sudjelovali: Joško Berdović, Nikola Drašković Jelčić, Enes Karamehmedović, Luka Vojvoda
Voditelj: Jozo Serdarević
Gimnazija Dubrovnik, Dubrovnik

28. PRIČA O ZAVIČAJU
(HDV / DVD-R, stereo, dokumentarni, 2010, 11 min 10 sek)
Redatelj: Marko Mikšić
Voditelj: Marija Markezić
Kinoklub Karlovac, Karlovac

29. SAMOBORSKE ZMAJEVE BRAZDE
(HDV / DVD-R, stereo, dokumentarni, 2010, 6 min 20 sek)
Redatelj: Mihovil Plečko
Na filmu sudjelovali: David Vitko, Franko Komljenović, Sara Čučić
Voditelj: Matko Burić
Filmska autorska grupa “Enthusia Planck”, Samobor

30. SIROMAŠTVO I SOCIJALNA ISKLJUČENOST
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2010, 15 min 30 sek)
Redatelj: Matej Safundžić
Na filmu sudjelovali: Danijela Bahić, Leonardo Bušić, Mihael Đaković, Danijela Bahić
Samostalni autor, Slavonski Brod

31. SJEĆAM SE DOBRO
(HDV / DVD-R, stereo, dokumentarni, 2009, 19 min 48 sek)
Redatelji: Marko Dugonjić, Marijana Belobradić
Na filmu sudjelovali: Marinko Marinkić, Tomislav Stojanović, Mako Klarić
Voditelj: Josip Krunić
Multimedijalni centar Studio kreativnih ideja Gunja, Gunja

32. TAJNA TAVANA
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2010, 4 min 38 sek)
Redatelj: Leo Vitasović
Na filmu sudjelovali: Nikola Petrušić, Fran Sučić
Voditelj: Željko Šturlić
Centar za film i video NS Dubrava, Zagreb

33. TAKVA JE NAŠA SUDBINA
(HDV / DVD-R, stereo, dokumentarni, 2010, 14 min 58 sek)
Redatelj: Philipp Tomaš
Voditelj: Mirjana Laginja
Društvo Naša djeca, Krapina

34. TRI FAZE
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2009, 7 min 20 sek)
Redatelji: Tomislav Stojanović, Buga Marija Šimić
Na filmu sudjelovali: Marinko Marinkić, Iva Richtermoc, Hana Deželić, Borna Subota, Magdalena Mićanović, Mirjana Jukić, Marija Mesarić
Voditelj: Josip Krunić
Multimedijalni centar Studio kreativnih ideja Gunja, Gunja

35. UNESI MALO BOJE
(HDV / DVD-R, stereo, animirani, 2010, 2 min 47 sek)
Redatelji: Katarina Jurina, Ivana Benko, Valentina Družinec
Voditelj: Jadranko Lopatić
SŠ ban Josip Jelačić i FKVK Zaprešić, Zaprešić

36. WEB
(HDV / DVD-R, stereo, animirani, 2010, 3 min)
Redatelj: Mateja Barišić
Voditelj: Željko Šturlić
Škola crtanog filma Dubrava, Centar za film i video NS Dubrava, Zagreb

37. ZAGONETKA
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2010, 30 min)
Redatelj: Matej Safundžić
Na filmu sudjelovali: Leonardo Bušić, Karolina Štivić
Samostalni autor, Slavonski Brod

38. ZAŠT' SE TAK' OBLAČIŠ?
(HDV / DVD-R, stereo, dokumentarni, 2010, 8 min 43 sek)
Redatelj: Vanja Luketić
Na filmu sudjelovali: Dominik Knezović, Inka Černić, Karla Matić
Voditelj: Vera Bilandžić
Filmska družina “Semper in motu”, Osijek

39. ZVJEZDICE
(HDV / DVD-R, stereo, dokumentarni, 2009, 16 min 37 sek)
Redatelj: Marko Dugonjić
Na filmu sudjelovali: Marinko Marinkić, Tomislav Stojanović, Mako Klarić
Voditelj: Josip Krunić
Multimedijalni centar Studio kreativnih ideja Gunja, Gunja

3. FOUR RIVER FILM FESTIVAL, selekcija

1. AARON
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2009, 11 min 46 sek)
Redatelj: Thijs De Block
Na filmu sudjelovali: Jan Caluwe, Jan De Laet, Pierre Van De Sompel, Janis Van Dorsselaer,
Pilou Van Bogaert
Making Movies, Belgija

2. AISHTERU
(HDV / DVD-R, stereo, slobodni stil, 2009, 5 min)
Redatelj: Philippa Edwards
Na filmu sudjelovali: Sophie Thompson, Tessa Taylor, Tina Hopkins, Pip Atkins, Dorothy
Hepburne-Scott, Mr. Pledge, Mrs. Pledge
Samostalni autor, UK

3. ANIMIRANE FREKVENCIJE
(HDV / DVD-R, stereo, slobodni stil, 2009, 3 min 35 sek)
Redatelj: grupa autora
Junior High School „Testoni Fioravanti“, „Annibale Carraca“, „Guido Guinizelli“, Italija

4. BUĐENJE
(HDV / DVD-R, stereo, animirani, 2010, 2 min)
Redatelj: Chi Keung Wong
Na filmu sudjelovali: Ka Chun Yuen, Ka Wing Chan, Kam Chun Leung
Voditelj: Ka Chun Chan
S.T.F.A. Yung Yau College, Kina

5. BULDOG
(HDV / DVD-R, stereo, animirani, 2009, 4 min 3 sek)
Redatelj: Daniel Brogyanyi
Na filmu sudjelovali: Stanislav Grich
Voditelj: Vjera Zavarčikova
Academy of Animation, Slovačka

6. DEMOKRACIJA
(HDV / DVD-R, stereo, animirani, 2009, 3 min)
Redatelj: Johannes Straeter
Media Education Centre, Srbija

7. DerPu
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2009, 5 min 11 sek)
Redatelj: Nikola Janković
Media Education Centre, Srbija

8. DILLEKE
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2009, 11 min)
Redatelj: Remi Chevalier
Na filmu sudjelovali: Eric Dils, Hendrik Van Hooreweghe
Making Movies, Belgija

9. DJECA SJENKI
(HDV / DVD-R, stereo, slobodni stil , 2007, 8 min 52 sek)
Redatelj: grupa autora
Na filmu sudjelovali: Tom Stubbs, Joff Winterhart
Digital Fish/Knowle West Media Centre, UK

10. DORUČAK
(HDV / DVD-R, stereo, animirani, 2010, 2 min 28 sek)
Redatelji: Lucia Žitnik, Anita Sagadin
Na filmu sudjelovali: Hana Repše, Stanko Rijavec, Domen Rupnik, Dejan Peska
Društvo za oživljanje zgodbe 2 koluta, educational programme Elephant, Slovenija

11. FURDO
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2009, 3 min)
Redatelj: grupa autora
Electric December, Cinemas du Palais, Paul Bert High School , UK

12. GDJE JE LJUBAV
(HDV / DVD-R, stereo, animirani, 2009, 7 min)
Redatelji: Dae Woen Yoon, So Hyun Cha, Jae Woo Shin
Voditelj: So yun Cha
Gyeonggi Art School, Južna Koreja

13. GLAZBENA KUTIJA
(HDV / DVD-R, stereo, animirani, 2009, 6 min 28 sek)
Redatelji: Da – Young Chung, Ye-Seul Jo, Ye-Eun Lee
Gyeonggi Art School, Južna Koreja

14. HUDUD
(HDV / DVD-R, stereo, animirani, 2008, 8 min 50 sek)
Redatelj: grupa autora
Voditelj: Jean – Luc Slock
Camera – Etc, Belgija

15. JASCON
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2009, 3 min 34 sek)
Redatelj: Jake Starling
Na filmu sudjelovali: Dean Forst, Jonathan Boon, Adam Howard, Olly Reed
Electric December, Papillon Rouge Production, UK

16. JEDAN ČOVJEK I NJEGOV KLAVIR
(HDV / DVD-R, stereo, animirani, 2009, 1 min 48 sek)
Redatelj: Lauren Campbell
Electric December, Firstborne Creatives, UK

17. KAD PROCVJETAJU ŠLJIVE
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2010, 6 min 22 sek)
Redatelji: Merve Cigdem, Ahmet Ozciftci, Humeyra Seles, Mehmet Ulyurt
Na filmu sudjelovali: Ali Yer, Derya Sen
Voditelj: Nefin Dinc
Film Turkey Project, Turska

18. KUTIJA
(HDV / DVD-R, stereo, igrani , 2008, 8 min 38 sek)
Redatelj: Louie Blystad Collins
Na filmu sudjelovali: Mark Lewis
Digital Fish/Knowle West Media Centre, UK

19. KUTIJA
(HDV / DVD-R, stereo, igrani , 2009, 4 min 59 sek)
Redatelj: Felix Drake
Na filmu sudjelovali: Anna Hoghton, Patrick Young, Felix Drake, Will Nash, Connor
Cheeseman, Tim J. Henley, Mandi Giles
Watershed (Firstlight), Bristol, UK

20. LUTKE
(HDV / DVD-R, stereo, animirani, 2009, 2 min 30 sek)
Redatelji: Michael Mroz, Marta Szymanek
Electric December, UK

21. LJUBAV U JEDNOME DAHU
(HDV / DVD-R, stereo, dokumentarni, 2010, 7 min 57 sek)
Redatelji: Dicle Atan, Kahraman Gunes, Gokay Gurtunca, Aysenur Yalcin
Voditelj: Nefin Dinc
Film Turkey Project, Turska

22. LJUT
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2009, 1 min 43 sek)
Redatelj: Marija Graša
Na filmu sudjelovali: Mario Višnjić, Zvone Magdić
DZMP Luksuz Produkcija, Slovenija

23. MAMUTSKA IDEJA
(HDV / DVD-R, stereo, slobodni stil, 2009, 3 min 51 sek)
Redatelj: grupa autora
Electric December, Cotham School, UK

24. MLADE DAME ( TIKNE ROMNJA )
(HDV / DVD-R, stereo, dokumentarni, 2009, 5 min 6 sek)
Redatelj: Martina Hudorovič
DZMP Luksuz Produkcija, Slovenija

25. OBEĆAJEM
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2010, 4 min 49 sek)
Redatelji: Berrak Bostanci, Busra Inalck, Seher Saglam, Emere Nallar
Voditelj: Nefin Dinc
Film Turkey Project, Turska

26. OD IZBORA DO PROMJENE
(HDV / DVD-R, mono, slobodni stil, 2009, 5 min 10 sek)
Redatelj: Jack Crooker
Na filmu sudjelovao: Theo Boyce
Club Flix, Suited and Booted Studios, UK

27. PJEVAJ PONOSNO
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2010, 5 min 45 sek)
Redatelji: Bilge Kursat Duman, Bilal Iskender, Elif Kasap, Ahmet Can Yildiz
Voditelj: Nefin Dinc
Film Turkey Project, Turska

28. POZITIVNO I NEGATIVNO
(HDV / DVD-R, stereo, animirani, 2010, 2 min)
Redatelj: Siu Lung Chan
Na filmu sudjelovali: Cho Yan Tung, Wing Ho Chan, Ka Ho Ho, Chak Ting Wong
Voditelj: Ka Chun Chan
S.T.F.A. Yung Yau College, Kina

29. PROLJEĆE
(HDV / DVD-R, stereo, dokumentarni, 2010, 14 min 43 sek)
Redatelji: Ozge Arslan, Sezen Cobanoglu, Gozde Karavit, Batuhan Kurt
Na filmu sudjelovao: Kardes Turkuler
Voditelj: Nefin Dinc
Film Turkey Project, Turska

30. PUT ZA NAHR AL BARED
(HDV / DVD-R, stereo, slobodni stil, 2009, 5 min 20 sek)
Redatelj: grupa autora
Na filmu sudjelovao: Fadi Mohammad,
Voditelj: Hidnam Kayed
Arab Resource Centre for Popular Arts, Libanon

31. SNOVI
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2010, 5 min 54 sek)
Redatelji: Gaye Dogan, Emre Ozsoy, Hassan Yorur, Nezihe Karakaya
Na filmu sudjelovali: Ozan Accan, Nese Saricali
Voditelj: Nefin Dinc
Film Turkey Project, Turska

32. SOFA
(miniDV, stereo, igrani, 2009, 0 min 25 sek)
Redatelj: Viktorija Kilikevičiute
Voditelj: Inesa Kurkliezyte
Workshop „Nature Days“, Litva

33. ŠAH-MAT!
(HDV / DVD-R, stereo, slobodni stil, 2009, 9 min)
Redatelj: Katrien Debaene
Na filmu sudjelovali: Jonckheer Femke, Chris Van den Bussche
Making Movies, Belgija

34. TRAŽEĆI NARKUSA
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2010, 15 min 30 sek)
Redatelj: Marija Kavtaradze
Na filmu sudjelovali: Mario Kavtaradze, Vytautas Katkus, Elžbieta Višnevskyte, Pranas
Dapšauskas, Lukas Nasickans, Pranas Dapšauskas, Birute Kapustinskaite,
Raimondas Paškevičius, Vilma Levickaite, Ferdinandas Jaksys, Ona K,
Regina Nasickiene
Sklavija Film Academy, Litva

35. U DUBINAMA
(HDV / DVD-R, stereo, dokumentarni, 2009, 6 min 15 sek)
Redatelj: grupa autora
Na filmu sudjelovali: Josh Crocker
Voditelj: Mandy Rathbone
PVA MediaLab, UK

36. CERRATTEPE
(HDV / DVD-R, stereo, dokumentarni, 2010, 18 min 30 sek)
Redatelji: Ceren Cebeci, Burcu Ince, Cuneyt Medetoglu
Voditelj: Nefin Dinc
Film Turkey Project, Turska

37. IGRAČICA
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2010, 11 min 19 sek)
Redatelj: Nejc Levstik
Gimnazija Poljane
Videomanija, Slovenija

38. SUSJEDA I DRAMA O VESNI
(HDV / DVD-R, stereo, slobodni stil, 2010, 8 min 18 sek)
Redatelj: Ruben Ostan Vejrup
Gimnazija Poljane
Videomanija, Slovenija

39. ŠKOLA LOPOVA
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2009, 1 min 10 sek)
Redatelj: grupa autora
Na filmu sudjelovali: Bahar Wandel-Celik, Birte Seidensticker, Sonja Pielage, Jan Gröger,
Joachim Lützow, Dieter Piaszek, Oliver Friedl, Alexander Obe, Yannik Steineker
Voditelj: Gabriel Bornstein
Jugendfilm E.V., Njemačka

40. REMI
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2009, 11 min 17 sek)
Redatelj: Lin Alluna
Na filmu sudjelovali: Mads Moller, Benjamin Lee, Michael Valentin, Sümeyye Terkesli, Rudhi
Konkhe, Jakob Hannibal
Station Next, Danska

41. AKO ME VOLIŠ
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2009, 7 min 25 sek)
Redatelj: Natasha Ramlow Lerche-Jensen
Na filmu sudjelovali: Kristoffer Bruhn, Julie Ejdsvold Christensen, Simon Peter Van Deur Brix,
Daniel Manicus, Ander Ferdinand Henningsen
Station Next, Danska

42. IGRA
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2009, 5 min 58 sek)
Redatelj: Yasmin Wirenfeldt
Na filmu sudjelovali: Anders Nylander Thomsen, Maia Torp Neergaard, Martin Knuth
Station Next, Danska

43. AVARITIA
(HDV / DVD-R, stereo, igrani, 2009, 6 min 19 sek)
Redatelj: Jakob Bo Veibel Jensen
Na filmu sudjelovali: Emma Nymann, Sara Samsoe Moghaddas, Daniel Kjar Manicus, Anton
Thoger Skovrind Pedersen
Station Next, Danska

44. FRAJEROVA NOĆNA MORA
(HDV / DVD-R, stereo, animirani, 2008, 4 min 12 sek)
Redatelj: Daniel Skakala
Voditelj: Vjera Zavarčikova
Academy of Animation, Slovačka

45. SJAJ NOVCA
(HDV / DVD-R, stereo, animirani, 2009, 2 min 31 sek)
Redatelj: Michaela Habova
Na filmu sudjelovali: Karol Holuvčik, Stanislav Grich
Voditelj: Vjera Zavarčikova
Academy of Animation, Slovačka

46. LJEPOTA ŽIVOTA
(HDV / DVD-R, stereo, animirani, 2009, 3 min 5 sek)
Redatelji: Matush Blštak, Iveta Vasova
Na filmu sudjelovali: Stanislav Grich
Voditelj: Vjera Zavarčikova
Academy of Animation, Slovačka

47. POLJUBAC MAČKICE
(HDV / DVD-R, stereo, animirani, 2009, 10 min 33 sek)
Redatelji: Hye-Jo Hwang, Ji-Hye Hwang, Huee-Hoon Kim
Gyeonggi Art School, Južna Koreja

48. ZELENE IDEJE
(HDV / DVD-R, stereo, slobodni stil , 2007, 3 min 37 sek)
Redatelj: grupa autora
Na filmu sudjelovao: Roger Mitchell
Digital Fish/Knowle West Media Centre, UK

49. OBIČAN DAN
(HDV / DVD-R, stereo, dokumentarni, 2009, 4 min 36 sek)
Redatelji: Arran Walker, Fiona Whelan, Samantha Williams
Electric December, BFI Reel Lives, UK

50. PRETPOVIJESNI PET SHOP
(HDV / DVD-R, stereo, animirani, 2009, 4 min 21 sek)
Redatelj: grupa autora
Electric December, Create Studios, UK

51. SHVAĆANJE MLADIH
(HDV / DVD-R, stereo, dokumentarni, 2009, 2 min 54 sek)
Redatelj: grupa autora
Electric December, Knowle West Media Centre, HearSay!, UK

52. SEMAFOR
(HDV / DVD-R, stereo, animirani, 2010, 2 min 53 sek)
Redatelj: Marko Stamenković
ŠAF Vranje, Srbija

15. FILMSKA REVIJA MLADEŽI, KARLOVAC 2010. - selekcija

3. FOUR RIVER FILM FESTIVAL, KARLOVAC 2010., selekcija


pošalji link | verzija za printanje

Južnokorejski animirani film "Poljubac mačkice" osvojio Grand Prix Revije i Festivala!
15. filmska revija mladeži i 3. four river film festival
Dabrovi su za ljubav
15. filmska revija mladeži i 3. four river film festival
Osmijeh žutog dabra
15. filmska revija mladeži i 3. four river film festival
Tko je dabru slomio rep?
Treći festivalski dan: avanture šegrta Hlapića i projekcija Sviličićeva filma na Dubovcu!
Drugi festivalski dan: niz radionica i projekcija Grlićeva filma!
Otvoreni 15. Filmska revija mladeži & 3. Four River Film Festival!
15. filmska revija mladeži i 3. four river film festival
Grad na četiri kina
Prvi dan Revije i Festivala: kombinacija filmova, edukacije i zabave!
Dabar priprema Karlovac za srednjoskolski film!
15. filmska revija mladeži i 3. four river film festival
Žuti dabar
Karlovac postaje svjetsko središte srednjoškolskog filma!
Još nema kina, ali ima filma
Popratni program za sve uzraste: dječji filmski klasici i novi naslovi Grlića i Sviličića
Press konferencija povodom završetka selekcije
PRIJAVE ZA 15. FILMSKU REVIJU MLADEŽI I 3. FOUR RIVER FILM FESTIVAL SU U PUNOM JEKU
Razmišljanja mladih i film Futura 17.04.2024.
Filmovi varaždinske Vanime na međunarodnim festivalima 17.04.2024.
Mladi u Međuprostoru u Klubu PFT-u 17.04.2024.
Senzorne projekcije nastavljaju se u kinu Kinoteka! 11.04.2024.
17. SEFF - otvorene prijave za filmove 10.04.2024.
FILMSKI USKRS I VASKRS 2024 - najava 10.04.2024.
Otvorene prijave za 62. Reviju hrvatskog filmskog stvaralaštva djece i 12. Smotru hrvatskog školskog filma 10.04.2024.
Proljetni praznici u kinu: novi ciklus Filmske naSTAVe oduševio sudionike 10.04.2024.
Nakon četiri godine izašla je nova epizoda podcasta TAJNI SPLIT 10.04.2024.
Vodič za ljubav i borbu protiv kapitalizma u PFT-u 10.04.2024.
1-10/5712
Maillot nba pas cher
I thought that after two years, I knew replica handbags that Beatrice was a small gucci replica handbag in Pierre's many hermes replica handbags . I didn't expect it to be handbag replica positive result. Beatrice transformed this "night club little prince" into a happy replica handbags .





















Statistika posjeta