english
vijesti
kolumna M. Pansini
članice HFS-a
download
filmski kviz
o nama
produkcija
nakladništvo
festivali
medijska škola
forum
pretraživač
linkovi
impressum
 

6. ŠKOLA MEDIJSKE KULTURE

POPIS POLAZNIKA PRIJAVLJNIH PO PROGRAMIMA

6. ŠKOLA MEDIJSKE KULTURE

Trakošaan, 23. 8. - 1. 9. 2004.

[pogledajte program]
[preostala mjesta]
 [ prijavnica za seminare]

 [ prijavnica za radionice]

 

POPIS POLAZNIKA PRIJAVLJNIH PO PROGRAMIMA

 

SEMINARSKI PROGRAM:

 

1.       Osnovni

 

1.   MONIKA VRTARIA

2.       ANA VUKUŠIA

3.       IVANA BOROVAC

4.       ALEKSANDRA KULARI

5.       VALENTINA MAHOVIA

6.       SUZANA ?URASEK-DIVJAK

7.       LJILJANA MIRT - KRVC

8.       MARTINA GAŠPAROVIA

9.       SENKA ŠERBE?IJA

10.    ?UR?ICA RADIA

11.    KATA MIŠKOVIA

12.    BLANKA BRKAŠIA

13.    DANIJELA KLAJN

14.    KATICA VESELJAK

15.    JOSIP RIS

16.    MIRJANA POSAVEC

17.    VEDRAN RAPO

18.    DARIO LONJAK

19.    EMILIJA KOVAE

 

 

2.          Napredni                    

                            

1.       FRANKO BAEIA

2.       ZDRAVKO PALAVRA

3.       MARKO BOŠKO

4.    MARIJA RATKOVIA

 

3.   Filmološkometodieki     

 

1.       ANA BREIA

2.       MAJA VERDONIK

3.       VESNA DOBRINIA

4.       MARINA KRPAN

5.       ALEKSANDRA PŠENIENIK

 

 

POLAZNE RADIONICE:

 

1.       Radionica za dokumentarni film             

 

1.       ZDENKO LOVRIA

2.       AN?A LOVRIA

3.       DINKO HUSADŽIA

4.       DIJANA GRBAŠ

5.       GORDANA KNEZ

6.       MARTINA FINDRI

7.       MARINA GABELICA

8.       IVANA GAŠPAROVIA

9.       ANDREA BOSANAC

10.    VESNA CRNKOVIA-NOSIA

11.    DARKO RAKIA

12.    MARIO JAKŠIA

13.    SANDRA ROSSETTI - BAZDAN

 

2.       Radionica za igrani film                         

 

1.       SANJA BIŠKUP

2.       MIRJANA JUKIA

3.       MELITA HORVATEK FORJAN

4.       NADA ARBUTINA

5.       MIROSLAV KLARIA

6.       JADRANKO LOPATIA

7.       ANITA MIKULEC

8.       LUKA KNEŽEVIA

9.       DRAGOMIR DANEEVIA

10.    ANAMARIJA  GAEIA

11.    ANKICA BLAŽINOVIA-KLJAJO

12.    ROMANA OREE

 

3.       Radionica za TV- reportažu

     

1.   JELENA BUNIJEVAC-MATIEIA

  1. JADRANKA BABIA
  2. MARINA ZLATARIA
  3. MARIJA RADOEAJ
  4. VIRNA KRIVIEIA
  5. SMILJAN GRBAC
  6. ANTE STAREEVIA
  7. SELINA GOLEC
  8. IVAN GRANIA
  9. KSENIJA SANKOVIA

 

4.       Radionica za animirani film

a)       poeetnieka grupa                           

 

1.   STJEPKO RUPEIA

2.       DARIO JURIEAN

3.       IVONA BIOEIA MANDIA

 

b) napredna grupa                                            

 

1. MIRELA RADOŠ

 

 

SPECIJALIZIRANE RADIONICE:

 

1.       Radionica za kameru i snimanje      

 

1.       MARIJANA KAPETANOVIA

2.       SANDRA NETAHLY KORUNEEV

3.       KRISTINA KAJINIA

4.       HRVOJE SELEC

5.       MIŠO BRATKOVIA

6.       MAURO ALBERTINI

7.       ŽANA NOVAKOVIA

8.       ADRIANA RE?EP

9.       VINKO PLAZIBAT

10.    EMILIO ZINAJA

11.    NEVENKA MIHOVILIA

12.    JURE AEKAR

 

2.       Radionica za montažu    

 

1.   KATICA ŠARIA

2.   MLADEN BURIA

3.       DUBRAVKA BOUŠA

4.       MLADEN DAMJANOVIA

5.       MAJA KORAŽIJA

6.       LOVORKA   HRDLIEKA

7.       JOZSEF MIKUŠKA

8.       LUKA IVKIA

9.       DUBRAVKO FRANJIN

10.    JASENKA JEŽOVITA

11.    ASTRID PAVLOVIA

 

3.   Radionica za scenarij u filmu                 

 

1.       IVANA RUPIA

2.       TOMISLAV KRIŠTOFIA

3.       VLADO MIHALJEVIA

4.       SUNEAN STILINOVIA

5.       ALEKSANDAR  PLEAKO

 

 

 

 

 

PREOSTALA MJESTA

 

 

SEMINARSKI PROGRAM:

 

1.       Osnovni                                   

2.       Napredni                                             

3.       Filmološkometodieki                  

 

IMA JOŠ MJESTA U SVIM SEMINARIMA.

 

POLAZNE RADIONICE:

 

1.   Radionica za dokumentarni film     -        POPUNJENA

2.   Radionica za igrani film                -        POPUNJENA

            3.   Radionica za TV- reportažu                  2 MJESTA

            4.   Radionica za animirani film         -        6 MJESTA

b)       poeetnieka grupa                                       

c)       napredna grupa                                          

 

SPECIJALIZIRANE RADIONICE:

 

1.   Radionica za kameru i snimanje        -        POPUNJENA

2.       Radionica za montažu                    -        POPUNJENA      

3.       Radionica za scenarij u filmu         -        5 MJESTA

 

 

 


pošalji link | verzija za printanje

PRIOPĆENJE ZA JAVNOST
6. ŠKOLA MEDIJSKE KULTURE / PROGRAM+PRIJAVNICE
Hibridni filmski projekt Radovi u tijeku u PFTu 28.02.2024.
Otvorene su prijave na radionicu montaže u Kino klubu Split 28.02.2024.
Godišnji program Kino kluba Sisak 28.02.2024.
Završio je zimski ciklus Filmske naSTAVe u Kinoteci! 28.02.2024.
vraća sjećanje na vrhunskog dizajnera zvuka i montažera 28.02.2024.
Škola nove filmske prakse: otvorene su prijave na radionicu eksperimentalnog filma! 28.02.2024.
Crnohumorni Krvnik u Klubu PFT-a 21.02.2024.
Gradski odraz 21.02.2024.
Filmski natječaj ‘Priče s interneta: Inspirirano stvarnim događajima’ 21.02.2024.
Filmom Parazit otvoren zimski ciklus Filmske naSTAVe u kinu Kinoteka! 21.02.2024.
1-10/5677
Maillot nba pas cher
I thought that after two years, I knew replica handbags that Beatrice was a small gucci replica handbag in Pierre's many hermes replica handbags . I didn't expect it to be handbag replica positive result. Beatrice transformed this "night club little prince" into a happy replica handbags .





















Statistika posjeta