english
home
o nama
produkcija
nakladništvo
festivali
HFS: RHFV
HFS: Revija djece
HFS: Revija mladeži
u suorganizaciji HFS
ostali festivali
medijska škola
forum
pretraživač
linkovi
impressum
 
46. revija hrvatskoga filmskog i videostvaralaštva djece
Prijave do 15.06.2008.
Otvaranje 25.09.2008.
Zatvaranje 28.09.2008.
Detaljnije http://www.hfs.hr/hfs/festival_462_home.asp

Revija je mjesto za predstavljanje i ocjenu jednogodišnje filmske i videoprodukcije djece i filmsko-pedagoškoga rada na području izvanškolskih i izvannastavnih aktivnosti u razvijanju filmske kulture. Uz filmske i videoprojekcije revijski sadržaji obogaćeni su održavanjem tematskih rasprava za voditelje filmskih/videodružina te razgovorom djece sa članovima Ocjenjivačkoga suda.
Revija je mjesto za izbor najboljih ostvarenja djece, koja će biti predstavljena na međunarodnim filmskim/videomanifestacijama.
Revija traje četiri dana, a uz domaćine na Reviji sudjeluju i djeca, čiji se radovi prikazuju u revijskim programima uz sudjelovanje voditelja filmskih/videodružina.

Organizator: Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa Republike Hrvatske
Agencija za odgoj i obrazovanje
Hrvatski filmski savez

Priređivači: Hrvatski filmski savez
Škola animiranog filma, Čakovec

Pokrovitelji: Grad Čakovec

Pravila za sudjelovanje na 46. reviji hrvatskoga filmskog i videostvaralaštva djece

  • 46. reviju filmskog i videostvaralaštva djece realiziraju: Hrvatski filmski savez, Zagreb, i Škola animiranog filma, Čakovec.
  • Revija će se održati u Čakovcu, od 25. do 28. rujna 2008. Na Reviji mogu sudjelovati filmske i videodružine, klubovi, skupine djece i pojedinci.
  • Svaka družina, klub, skupina ili pojedinac može na Reviju prijaviti neograničen broj ostvarenja.
  • Preporuča se da ostvarenja ne traju duže od 10 min.
  • Filmska ostvarenja mogu biti prijavljena na formatima S8 i 16 mm, crno-bijela ili u boji, ozvučena ili neozvučena. O uvjetima prijave filmskog ostvarenja treba osobno dogovoriti sa stručnom osobom u Hrvatskom filmskom savezu do datuma prijave filmova.
  • Videoostvarenja mogu biti prijavljena na formatima: VHS, SVHS, Hi8, DIG 8, Mini DV, DVCAM i BETACAM (u SP-standardu i PAL-sustavu) i DVD-R u DV kvaliteti.
  • Radove na CD-u ne primamo!

Video radovi se mogu slati:

a) svaki na zasebnoj vrpci ili DVD-u
- prije početka videorada treba snimiti najmanje 10 sekundi zacrnjenja, a bilo bi iznimno korisno ako bi se prije zacrnjenja usnimilo barem nekoliko sekundi bara

b) više radova na jednoj ili više vrpci ili DVD-u
- prije početka videorada treba snimiti najmanje 10 sekundi zacrnjenja
- uz kasetu ili DVD mora biti priložen popis s redoslijedom naslova
- po mogućnosti ostvariti neprekinuti TC na video vrpci

  • Radi što bolje kvalitete projekcije preporučujemo slanje radova na DV vrpcama. Sve prijavljene radove vraćamo.
  • Radove ocjenjuje Ocjenjivački sud, koji predlaže Izvršni odbor Hrvatskoga filmskog saveza, a imenuje ravnatelj Agencije za odgoj i obrazovanje uz suglasnost ministra znanosti, obrazovanja i športa.
  • Ocjenjivački sud djece, koji predlaže domaćin Revije, imenuje Izvršni odbor Hrvatskoga filmskog saveza.
    Rad ocjenjivačkih sudova organiziran je ovako:
    a) Ocjenjivački sud, nakon pregleda prispjelih radova donosi odluku o radovima koji će biti prikazani na Reviji. Prispjeli radovi pregledat će se u Zagrebu do 1. srpnja 2008.
    b) U vrijeme održavanja revijskih projekcija oba ocjenjivačka suda odvojeno ocjenjuju prikazana ostvarenja i donose svoj popis nagrađenih. Za nagrađena ostvarenja dodjeljuje se diploma klubu i pojedincu.
  • Za radove koji će biti prikazani na Reviji družine, klubovi (grupe) dobivaju diplomu za sudjelovanje na Reviji, a voditelji družina i klubova (grupa) dobivaju zahvalnicu.
    Hrvatski filmski savez sve će radove nagrađene na Reviji pripremiti za sudjelovanje na međunarodnim festivalima, uključujući i njihovo prijavljivanje.
  • Uz svako ostvarenje potrebno je priložiti čitko i potpuno ispunjenu prijavnicu. Zaključni rok za slanje prijavnica i ostvarenja je 15. lipnja 2008. (prema žigu pošte). Radovi poslani nakon toga roka ne će biti razmatrani za selekciju Revije.
  • Prijavljena ostvarenja šalju se na adresu:

HRVATSKI FILMSKI SAVEZ
za 46. reviju
Tuškanac 1
10000 Zagreb

Telefaks/telefon: (01) 48 48 764
Telefon: (01) 48 48 771

  • Radi popularizacije dječjeg stvaralaštva poželjno je da družina, kinoklub (skupina) uz prijavnice i radove pošalje i radne fotografije sa snimanja, odnosno iz rada družine ili kluba (skupine).
  • Hrvatski filmski savez u svrhu popularizacije filmskog i videostvaralaštva djece pridržava ova prava:
    - pravo pohrane radova u filmskom i videoarhivu Hrvatskoga filmskog saveza radi čuvanja i zaštite;
    - pravo prebacivanja radova na odgovarajuće video i elektronske medije radi prikazivanja na filmskim projekcijama i uporabe u edukacijske svrhe.
  • Troškove smještaja i prehrane za troje sudionika iz filmske družine, kinokluba (skupine) čiji film uđe u službeni program prikazivanja snose organizatori Revije. Ostali prijavljeni snose sami troškove smještaja i prehrane ukoliko im ih ne plaćaju škola ili kinoklub.
  • Prijavnice za boravak voditelja i djece treba poslati najkasnije do 10. rujna 2008., nakon navedenoga roka priređivači ne će primati prijavnicu. Prijavnice poslati na adresu:

Škola animiranog filma
za 46. reviju
Trg Republike b.b.
40 000 ČAKOVEC


Prijavnica za film

Prijavnica za boravak sudionika

ČLANOVI DRŽAVNOGA POVJERENSTVA ZA PROVEDBU 46. REVIJE HRVATSKOGA FILMSKOG I VIDEOSTVARALAŠTVA DJECE

Priređivački odbor 46. revije

  • dr. sc. Mira Kermek-Sredanović, članica Izvršnog odbora hrvatskog filmskog saveza i Upravnog odbora Škole animiranog filma Čakovec, Trg Republike 1, Čakovec, predsjednica
  • Srećko Listeš, Agencija za odgoj i obrazovanje, Podružnica Split, Split, Tolstojeva 32, tajnik
  • Mladen Babić, predsjednik Škole animiranog filma Čakovec, Trg Republike 1, Čakovec
  • Jasminka Bijelić, stručna suradnica u Školi animiranog filma Čakovec, Trg Republike 1, Čakovec
  • Vanja Hraste, izvršna producentica u Hrvatskom filmskog savezu, Tuškanac 1, Zagreb
  • Edo Lukman, voditelj Škole animiranog filma Čakovec, Trg Republike 1, Čakovec
  • Željko Radivoj, voditelj tehničkog odjela u Hrvatskom filmskom savezu, Tuškanac 1, Zagreb
  • Vera Robić-Škarica, tajnica Hrvatskog filmskog saveza, Tuškanac 1, Zagreb
  • dr. sc. Hrvoje Turković, predsjednik Hrvatskog filmskog saveza, Tuškanac 1, Zagreb
  • Slobodan Veinović, pročelnik Upravnog odjela za društvene djelatnosti u Poglavarstvu grada Čakovca, Kralja Tomislava 15, Čakovec
  • Maja Zrnčić, prof., Agencija za odgoj i obrazovanje, Badalićeva 24, Zagreb

Ocjenjivački sud 46. revije

  • Maja Flego, novinarka u Školskim novinama, Milke Trnine 40, Zagreb
  • Joško Marušić, autor animiranih filmova (prof. na Likovnoj akademiji), Ferde Kovačevića 15, Zagreb
  • Krešimir Mikić, prof. na Učiteljskoj akademiji u Zagrebu, Gruška 4, Zagreb
  • Snježana Tribuson, filmska redateljica i prof. na Akademiji za dramsku umjetnost, Trg J. Kennedyja 10, Zagreb
  • Slaven Zečević, filmski montažer, Gavelina 32, Zagreb

Napomena
Uporaba imenica (učenik, učitelj, nastavnik, voditelj) u tekstu podrazumijeva i osobe ženskog i muškog spola, dakle: učenice/učenike, učiteljice/učitelje, nastavnice/nastavnike, voditeljice/ voditelje).

Popis prijavljenih filmova

Radovi označeni zvjezdicom odlukom Ocjenjivačkog suda, u sastavu: Maja Flego, Joško Marušić, Krešimir Mikić, Snježana Tribuson i Slaven Zečević odabrani su za revijske programe.

01. AH TAJ FILM

(HD/DVD, igrani, 2008, 02 min 52 sec)
O.Š. „Galdovo“, Sisak
Voditeljica: Aziza Tominac

U realizaciji sudjelovali:
BORIS MAJNARIĆ, 12 g.
DOMAGOJ DORASULIĆ, 12 g.
MATIJA HOLJEVAC, 14 g.

02. ALIMENTACIJA

(miniDV/DVD, igrani, 2008, 02 min 26 sec)
O.Š. „Antun i Stjepan Radić“, Gunja
SKIG - Studio kreativnih ideja Gunja
Voditelj: Josip Krunić

U realizaciji sudjelovali:
IVA LACKOVIĆ, 13 g.
NIKOLA PAULIĆ, 13 g.
MARKO DUGONJIĆ, 15 g.
TOMISLAV STOJANOVIĆ, 16 g.

* 03. ALLA, NAZARIY I SVI NJIHOVI

(mini DV/DVD, dokumentarni, 2008, 17 min 30 sec)
O.Š. „Antun i Stjepan Radić“, Gunja
Studio kreativnih ideja Gunja – SKIG
Voditelj: Josip Krunić

U realizaciji sudjelovali:
SEBASTIJAN ČIČIĆ
MARINKO MARINKIĆ
MARKO KLARIĆ
TOMISLAV STOJANOVIĆ

04. ANALIZA STVARNOSTI

(DVD, animirani, 2008, 01 min 58 sec)
O.Š. Ivana Gundulića, Zagreb

Realizirao: KARLO PAVIČIĆ RAVLIĆ, 12 g
Prvi put sudjeluje na reviji

* 05.BALADA IZ PREDGRAĐA

(miniDV/DVD, ostale vrste, 2008, 02 min 16 sec)
O.Š. Jagode Truhelke, Osijek
Voditeljica: Vlatka Bosutić Cvijić

U realizaciji sudjelovali:
INKA ČERNIĆ, 14 g.
KARLA MATIĆ, 14 g.
VLATKA RATKOVIĆ, 14 g.

06. BANANA

(miniDV/miniDV, animirani, 2008, 02 min 00 sec)
Narodno sveučilište Dubrava, Zagreb
Škola crtanog filma Dubrava
Voditelj: Željko Šturlić

Realizirala: MATEJA BARIŠIĆ, 13 g.

07. BARBA OD BOSNE

(miniDV/miniDV, dokumentarni, 2008, 05 min 30 sec)
O.Š. Fran Galović, Zagreb
FD Frana Galovića
Voditeljica: Nada Arbutina

U realizaciji sudjelovali:
LEON BERISHA
JANKO RASTIĆ TRINAJSTIĆ

* 08. BETINSKI KALAFAT

(miniDV/miniDV, reportaža, 2007, 07 min 00 sec)
Narodno sveučilište Dubrava
Dječji filmski klub MDF-a, Zagreb/Šibenik
Voditelj: Milan Bukovac

U realizaciji sudjelovali:
BRANKO BRAER, 11 g.
LUCIJA DESABOTA, 12 g.
EDI GRABOVAC, 12 g.
DORA JURKOVIĆ, 11 g.
ANTONIJA NINKOVIĆ, 13 g.
TONI POTKONJAK, 13 g.
MARTINA RISTIĆ SAMARDŽIJA 14 g.
LUCIJA RUPIĆ, 12 g.
ANDRIJA RUPIĆ, 9 g.
NEVENA GRABOVAC, 11 g.

09. BIJELI KLAUN

(DV/DVD, animirani, 2007, 03 min 45 sec)
Radionica Dana medijske kulture, Bjelovar
Voditeljica: Irena Jukić Pranjić

U realizaciji sudjelovali:
SILVIJA OPAČIĆ, 12 g.
MATIJA FILIPAN, 13 g.
DARIO MALJEVAC, 13 g.
IVAN DANČEVIĆ, 14 g.
GIULIANO ĐURĐEVIĆ, 14 g.
MATIJA ČEH, 14 g.
DAJANA BARIĆ, 15 g.
ANITA ONDRUJ, 16 g.
IVAN KOZLIK, 16 g.
ANTONIO NOVOSELNIK, 16 g.

Prvi put sudjeluju na reviji

* 10. BORBA, VAJIK BORBA

(miniDV/miniDV, dokumentarni, 2008, 15 min 00 sec)
O.Š. Jurja Šižgorića, Šibenik
Voditeljica: Ivana Rupić

U realizaciji sudjelovali:
TVRTKO AŠČIĆ, 6. R
DOMAGOJ BULAT, 6. R
HRVOJE DRAGIČEVIĆ, 6. R
PETAR KREŠIMIR ERAK, 6. R
NEVENA GRABOVAC, 6. R
LUCIJA RUPIĆ, 6. R
SARA ŠEJAT, 6. R
ANTE ŠTAMPALIJA, 6. R
LOVRE ŠTOKIĆ, 6. R

* 11. BORBA ZA MIR

(DV/DVD, igrani, 2008, 08 min 50 sec)
Dom mladih Rijeka, Rijeka
Voditelj: Josip Šarlija

U realizaciji sudjelovali:
JOSIP UKALOVIĆ, 12 g.
SARA BABIĆ, 12 g.
ĐEMUŠ DIBRANI, 12 g.
LUCIANO BELLEN, 12 g.
MATIJA DUJANIĆ, 12 g.
HRVOJE MATANOVIĆ, 12 g.
DARIO GAŠPAR, 12 g.
MARIJA DUVNJAK, 12 g.
PAULA BELLEN, 12 g.

12. CHAMONIX 2007 TROPHEE DES MARMOUZETS

(miniDV/miniDV, reportaža, 2008, 07 min 54 sec)
Autorski studio FFV
Sekcija mladih
Voditelji: Milan Bukovac, Branko Šuper

U realizaciji sudjelovali:
TIN HANŽIĆ
SILVIO ČELIK
DAN JERGOVIĆ

* 13. 4 CREW

(miniDV/miniDV, reportaža, 2008, 05 min 48 sec)
Narodno sveučilište Dubrava, Zagreb
Filmska družina Centra za film i video
Voditelj: Željko Šturlić

U realizaciji sudjelovali:
DINO MITREČIĆ, 13 g.
IVA GEGIĆ, 15 g.
JOSIP MARKOVIĆ, 15 g.
MAJA HANIĆ, 13 g.
LUCIJA GEGIĆ, 12 g.
EDUART KUŠT, 13 g.
BRUNO SEMPER, 14 g.
KARLO OMAZIĆ, 14 g.

* 14. CRVENI KARTON

(miniDV/miniDV, animirani, 2007, 07 min 00 sec)
Narodno sveučilište Dubrava
Dječji filmski klub MDF-a, Zagreb/Šibenik
Voditelj: Vjekoslav Živković

U realizaciji sudjelovali:
ROKO LOKAS, 12 g.
STIPE BATINICA, 12 g.
DOROTEA LASIĆ, 11 g.
BRUNO ŠKOVRLJ, 13 g.
PAVEL MARIČIĆ, 13 g.
LUCIJA MIKELIN, 12 g.
MATEA MIKELIN, 10 g.
IVANA BAČIĆ, 13 g.
LUKA ŠKUGOR, 12 g.
TINA KOVIĆ, 11 g.
JOSIPA RADOVČIĆ, 13 g.
ELLA RELJANOVIĆ, 12 g.
BRUNA ALFIER, 11 g.

* 15. CRVENKAPICA

(miniDV/miniDV, animirani, 2008, 01 min 27 sec)
O.Š. Antuna Augustinčića, Zaprešić
FKVK Zaprešić, Zaprešić
Voditelj: Jadranko Lopatić

U realizaciji sudjelovali:
MATEA PUPAVAC, 13 g.
TINA STUDAK, 13 g.
MARIJA PETREKOVIĆ, 13 g.
NIKOLINA LOVRIĆ, 13 g.
SARA MIHALINEC, 13 g.

* 16. ČAROLIJA MORA

(miniDV/miniDV, animirani, 2008, 03 min 27 sec)
O.Š. Jurja Šižgorića, Šibenik
Voditeljica: Ivana Rupić

U realizaciji sudjelovali:
TINA GULIN, 7. R
ANA MARASOVIĆ, 7. R
DORIS ŠKUGOR, 6. R
MARGITA BAJRIĆ, 5. R
TIHANA BRAJKOVIĆ, 5. R
BLAŽENKA CRNOBORI, 6. R
NIKA ČATLAK, 5. R
NIKICA MILJEVIĆ GULIN, 6. R
DOROTEA PERIŠA, 5. R

* 17. ČETIRI MUŠKETIRA

(miniDV/DVD, dokumentarni, 2008, 08 min 55 sec)
O.Š. Trnsko, Zagreb
Filmska skupina Filmotrn
Voditeljice: Andrea Bosanac i Lovorka Mudrovčić

U realizaciji sudjelovali:
KAJA ŠIŠMANOVIĆ, 15 g.
ANA MIOČ, 14 g.
JAN NEHVATAL, 14 g.

* 18. ČIJI SAM JA KOMADIĆ

(DIG8/DIG8, animirani, 2008, 01 min 34 sec)
O.Š. Ivana Gundulića, Zagreb
Radionica animiranog filma „Mačica“
Voditelj: Zoran Čorkalo

U realizaciji sudjelovali:
SVEN DOMBRE
KENNETH KOSTREŠEVIĆ
REBECCA KRAJNOVIĆ
GORAN LENAC
IVAN LIVAJA
GORAN STANIĆ

* 19. ČUDO U PUSTINJI

(MiniDV/DVD, animirani, 2008, 01 min 29 sec)
VK Mursa, Osijek
Voditeljica: Nataša Dorić

Realizirao: FRAN RADIĆ

20. DARIO

(miniDV/mini DV, dokumentarni, 2008, 10 min 20 sec)
FVK „Mirko Lauš“, Pitomača
Voditelj: Zdravko Jakupec

U realizaciji sudjelovali:
DARIO MAKVIĆ, 7. R
ALEN JAKOVIĆ, 7. R
NIKOLA JAKUPEC, 4. R
LEO FEL, 5. R

* 21. DOMAĆA ZADAĆA

(miniDV/miniDV, igrani, 2008, 03 min 35 sec)
FKVK Zaprešić, Zaprešić
Voditelj: Jadranko Lopatić

U realizaciji sudjelovali:
PATRIK HORVAT, 14 g.
MARIJA HORVAT, 13 g.
JELENA GOLUB, 13 g.
ENA KAROLINA BEGOVIĆ, 13 g.
TONY PAVIČEVIĆ, 10 g.

22. DRVO PRIJATELJSTVA

(miniDV/DVD, reportaža, 2007, 02 min 46 sec)
O.Š. Dugo Selo, Dugo Selo
Voditeljica: Darija Sever

U realizaciji sudjelovali:
DIANA ANDREIĆ, 14 g.
ANA BARIČEVIĆ, 14 g.
DRAGANA BABIĆ, 14 g.
JOSIPA MARAS, 14 g.
YANNICK MUDROVČIĆ, 14 g.

* 23. DVA BRATA I DVIJE JABUKE

(miniDV/miniDV, animirani, 2008, 03 min 20 sec)
Narodno sveučilište Dubrava, Zagreb
Škola crtanog filma Dubrava
Voditelj: Vjekoslav Živković

U realizaciji sudjelovali:
MATEJA BEŠLAJ DOMANKUŠIĆ, 10 g.
DAN UJEVIĆ, 11 g.
ANDREJ TOMIĆ, 13 g.
KARLA MAMIĆ, 12 g.
MARTA DOREŠIĆ, 12 g.
TENA TUŠKAN, 12 g.
ANTONIO TOLUŠIĆ, 13 g.
MARITA IVANA NOVOSEL, 12 g.

* 24. EVOLUCIJA KONJA

(DV/DVD, animirani, 2007, 01 min 00 sec)
O.Š. Rikard Katalinić Jeretov, Opatija

Realizirala: LUCIJA SUŠANJ

Prvi put sudjeluje na Reviji.

* 25. FIFI THE PAS

(miniDV/miniDV, animirani, 2006, 03 min 00 sec)
HFS
Videoradionica Kraljevica
Voditelj: Jadranko Lopatić

U realizaciji sudjelovali:
ANDREA ZRNA
ANDRIJANA CVITKOVIĆ
ANJA JURAS
ARIANA SLIVKA
MARTINA NONKOVIĆ
NIKOLINA CRNKOVIĆ
HELENA ŠPINDERK
TONI KUNA
VALENTINA DRUŽINEC
VILIM ROLLER
ANTE MEDIĆ
ANTONIO ORSAG

* 26. FIGHT

(miniDV/miniDV, animirani, 2008, 01 min 08 sec)
FKVK Zaprešić, Zaprešić
Voditelj: Miroslav Klarić

U realizaciji sudjelovali:
SANDI FATIĆ, 15 g.
LUKA ŠKOLNIK, 13 g.
IVAN JOVIĆ, 13 g.
DANIJEL DROPULJIĆ, 15 g.
MARIO RUMENOVIĆ, 15 g.

27. FRATROV ZDENAC

(Hi8/DVD, dokumentarni, 2008, 03 min 13 sec)
O.Š. prof. F. V. Šignjara, Virje
Filmska družina
Voditeljica: Branka Bujan Ivančan

U realizaciji sudjelovali:
VESNA PECEK, 14 g.
MAJA JURČEVIĆ, 14 g.
ANTONIJA NOVAKOVIĆ, 14 g.

* 28. FURANJE

(miniDV/miniDV, igrani, 2008, 01 min 32 sec)
Centar za mladež, Zaprešić
FKVK Zaprešić, Zaprešić
Voditelj: Jadranko Lopatić

U realizaciji sudjelovali:
MARIJA BEZUH, 13 g.
URŠULA KAŠTELAN, 13 g.
IVANA TOMAŠIĆ, 13 g.
MARINA PAP, 13 g.
LARA PURGAR HAĐIĆ, 13 g.
DOMINIK DOROTIĆ, 9 g.

* 29. GDJE PJESMA SE RAĐA

(DV/DVD, dokumentarni, 2007/2008, 10 min 00 sec)
O.Š. Sikirevci, Sikirevci
Kino video sekcija
Voditelj: Jure Ačkar

U realizaciji sudjelovali:
PETRA AČKAR, 6.R
JOSIP ŽIVIĆ, 6.R

* 30. GITARIST

(mini DV/DVD, animirani, 2008, 02 min 06 sec)
ŠAF Čakovec, Čakovec
Voditelji: Edo Lukman, Jasminka Bijelić Ljubić

Realizirao: IVAN KRSTO BLAŽINOVIĆ, 9 g.

31. GLAGOLJICA

(miniDV/miniDV, ostale vrste, 2008, 03 min 41 sec)
O.Š. Fran Galović, Zagreb
FD Frana Galovića
Voditeljica:Nada Arbutina

U realizaciji sudjelovali:
LEON BERISHA
IRIS FORIŠ
RINA SALAMUNIĆ
LUKA BRUSEC
IVAN SERDAR
ZRIN KRISTIĆ
MATIJA GALIĆ

* 32. HAFIZ

(miniDV/miniDV, dokumentarni, 2007, 08 min 15 sec)
O.Š. Marije Jurić Zagorke, Zagreb
Filmska videodružina FD ZAG
Voditeljice: Melita Horvatek Forjan, Nataša Jakob

U realizaciji sudjelovali:
PETRA BAČEK, 7. R
IVA NEKIĆ, 7. R
IVANA GRABAR, 7. R
LORENA DEIDDA, 7. R
LUCIJAN LOJE, 8. R
EMILIO HRVAČIĆ, 8. R
MIRJAM HRVAČIĆ, 6. R
GABRIELA HRVAČIĆ, 6. R
IVANA PREBEG, 6. R
KARLO ABRAMOVIĆ, 7. R

* 33. HALO POLICIJA ?!

(miniDV/DVD, igrani, 2008, 01 min 00 sec)
Udruga „BLANK“
Voditelj: Dario Juričan

U realizaciji sudjelovali:
MATIJA ŠEŠEK, 15 g.
BRUNO BAKOVIĆ, 13 g.
KRISTIJAN GRIZELJ, 13 g.

* 34. HŽ

(Hi8/DVD, dokumentarni, 2008, 07 min 10 sec)
O.Š. prof. F.V. Šignjara, Virje
Filmska družina
Voditeljica: Branka Bujan Ivančan

U realizaciji sudjelovali:
VESNA PECEK, 14 g.
MAJA JURČEVIĆ, 14 g.
ANTONIJA NOVAKOVIĆ, 14 g.

35. IGRA

(DV/DVD, animirani, 2008, 01 min 13 sec)
O.Š. Vladimira Nazora, Vrsar
Animacijska grupa
Voditeljica: Mirela Radoš

Realizirala: JELENA GORTAN, 13 g.

* 36. INTERNET IZ NAŠEG RAKURSA

(DV/DVD, ostale vrste, 2007/2008, 06 min 18 sec)
O.Š. Viktora Cara Emina, Lovran
Videoradionica PŠ „Eugen Kumičić“
Voditeljica: Ingrid Baljak

U realizaciji sudjelovali:
ALEN RUBINIĆ, 14 g.
ERICK STOJŠIĆ, 15 g.
NARDA KRNETIĆ, 12 g.
ROKO SALAMON, 12 g.
VALERIO FRANKOVIĆ, 14 g.

Prvi put sudjeluju na reviji

37. ISTRAGA

(DV/DVD, igrani, 2007, 10 min 00 sec)
O.Š. Visoka, Split
Filmska videodružina
Voditeljice: Zdenka Biliškov, Ksenija Perišić

U realizaciji sudjelovali:
DAVOR PAVIĆ, 13 g.
JELENA MASLOV, 13 g.
ANTONELA BEHARA 14 g.
JOSIPA MIKULIĆ 13 g.
JOSIPA BULOVIĆ 13 g.
ANTONIJA LUŠIĆ 13 g.
DOMAGOJ TOMASOVIĆ 13 g.
HELENA STANIĆ 13 g.

Prvi put sudjeluju na reviji

* 38. IVONIN SAN

(mini DV/DVD, animirani, 2008, 02 min 05 sec)
ŠAF Čakovec, Čakovec
Voditelji: Edo Lukman, Jasminka Bijelić Ljubić

U realizaciji sudjelovali:
IVONA LEVAK, 9 g.
ANJA KONČIĆ, 9 g.
DORA SMOLIĆ, 9 g.
ENA MEGLIĆ, 8 g.
LIDIJA KIPKE, 13 g.
PETRA PIKNAJČ, 10 g.
TALA SRNEC, 12 g.
VANESA PETRIČEVIĆ, 9 g.

39. IZGUBLJENI U JEZIKU

(miniDV/miniDV, igrani, 2007/2008, 03 min 10 sec)
O.Š. Otok, Zagreb
Voditeljica: Jelena Bunijevac Matičić

U realizaciji sudjelovali:
ANA CRNJAK, 13 g.
MATEA ŠIPRAK, 13 g.
FATLINDA SHABANAJ, 13 g.
MARIN ŽULJEVIĆ, 14 g.
IVAN ALERIĆ, 14 g.
TONI ŠTEFANAC, 14 g.

* 40. IZLET

(miniDV/DVD, igrani, 2008, 09 min 31 sec)
O.Š. Josipa Kozarca, Slatina
Medijska družina „Bapatuljak“
Voditelj: Denis Ostrošić

U realizaciji sudjelovali:
EDUARD OŠTARIJAŠ, 13 g.
BARBARA KLIER, 13 g.
MIRNA OSTROŠIĆ, 13 g.
ANĐELKO KAURIĆ, 13 g.
IVANA ŠISER, 13 g.
ARIANA DUDOVIĆ, 13 g.
TIHANA SOKAČIĆ, 13 g.
KARLO HORVAT, 13 g.
LAURA STEFANI TOT, 13 g.

Prvi put sudjeluju na reviji

* 41. IŽIMAČA

(miniDV/DV cam, dokumentrani, 2008, 05 min 33 sec)
O.Š. Vladimir Nazor, Slavonski Brod
Videodružina BezVizije ZTK
Voditelji: Ante Karin i Mladen Damjanović

U realizaciji sudjelovali:
TOMISLAVA MATIJEVIĆ, 14 g.
DOMAGOJ BLAŽEVAC, 14 g.
MARIJA JURIĆ, 14 g.
MATEA DUJMOVIĆ, 14 g.

42. JABUKA

(miniDV/miniDV, animirani, 2007, 01 min 35 sec)
Narodno sveučilište Dubrava, Zagreb
Škola crtanog filma Dubrava
Voditelj: Željko Šturlić

Realizirao: MATEO ŠOŠTARIĆ, 9 g.

* 43. JA SAM IPAK SRETNO DIJETE

(miniDV/DVD, igrani, 2008, 04 min 30 sec)
O.Š. Stjepana Kefelje, Kutina
FD Stjepan Kefelja
Voditelji: Ivana Hegol, Ivica Petrović

U realizaciji sudjelovali:
MARIJA BAGARIĆ, 14 g.
IVANA KUCELJ, 14 g.
ENNA AJHNER, 14 g.
PETAR KNEZOVIĆ, 13 g.
SIMON CVITKOVIĆ, 13 g.
PAULA STIPETIĆ, 13 g.
LUKA HARABAJSA, 14 g.
MARIA CRNJAK, 14 g.

44. JEDVA DA GA PROPIKNE

(DV/DVD, animirani, 2008, 0 min 22 sec)
Voditelj: Matija Pisačić

Realizirao: NOA PISAČIĆ, 5 g.

Prvi put sudjeluje na reviji

* 45. JEEEE!!!

(miniDV/miniDV, igrani, 2008, 08 min 00 sec)
O.Š. „Antun Nemčić Gostovinski“, Koprivnica
FVD „Mravec“
Voditeljica: Karmen Bardek

U realizaciji sudjelovali:
DORA ORMUŠ, 9 g.
KATARINA ŠIMUNIĆ, 9 g.
EVA ŠUTALO, 9 g.
FRIDA SAMARDŽIĆ, 9 g.
JAN SAMARŽIJA, 10 g.
JOŠKO VUDRAG, 10 g.

46. JESENJE MINIJATURE

(DV/DVD, ostale vrste, 2008, 01 min 10 sec)
O.Š. „Beletinec“, Beletinec
Voditeljica: Suzana Đurasek Divjak

U realizaciji sudjelovali:
MELITA BOSILJ, 14 g.
LUCIJA KEFELJA, 13 g.
MANUELA LACKOVIĆ, 13 g.
LEONA ŠTROMAR, 14 g.

47. JOŽOFOB I JA

(miniDV/DVD, igrani, 2008, 02 min 14 sec)
O.Š. „Antun i Stjepan Radić“, Gunja
Studio kreativnih ideja Gunja – SKIG
Voditelj: Josip Krunić

U realizaciji sudjelovali:
MIJA MATASOVIĆ, 15 g.
TOMISLAV STOJANOVIĆ, 16 g.

48. KAKO RASTE KAKTUS

(MiniDV/DVD, animirani, 2008, 00 min 28 sec)
CTK Osijek, Osijek
Voditeljica: Nataša Dorić

Realizirao: STJEPAN MATIĆ

* 49. KAMERA IDE

(miniDV/miniDV, dokumentarni, 2008, 06 min 10 sec)
O.Š. Bartola Kašića, Zagreb
Voditeljica: Marina Zlatarić

U realizaciji sudjelovali:
DORIS MARINIĆ, 13 g.
SARA VUKELIĆ, 13 g.
MARTINA GLUHINIĆ, 13 g.

50. KAO...KAO...KAO...A JE TO

(miniDV/DVD, igrani, 2008, 01 min 21 sec)
O.Š. „Antun i Stjepan Radić“, Gunja
SKIG - Studio kreativnih ideja Gunja
Voditelj: Josip Krunić

U realizaciji sudjelovali:
KRIŽAN ŠESTAN, 13 g.
IVAN HANŽEK, 14 g.
MISLAV FABIJANČIĆ, 12 g.
TOMISLAV STOJANOVIĆ, 16 g.

* 51. KAPIŠ

(miniDV/DVD, dokumentarni, 2008, 17 min 00 sec)
O.Š. Vladimir Nazor, Tinjan
FD „Ogledalce“
Voditeljica: Boris Vučković Haber, Sandra Vlahov

U realizaciji sudjelovali:
VALENTINA VITAS, 7. R
PAVLA OPLANIĆ, 7. R
KARLA KRIZMANIĆ, 7. R
MARKO ŽUFIĆ, 7. R
ANDREJ VLAHOV, 5. R
LORELLA RADMAN, 8. R
ALAN ŠURAN, 5. R

Prvi put sudjeluju na reviji

52. KARATE

(DV/DVD, dokumentarni, 2008, 07 min 14 sec)
O.Š. Dragutina Domjanića, Zagreb
Voditelj: Miro Matijaš

U realizaciji sudjelovali:
EDO MEDJUREČAN
MARTIN FILKO

Prvi put sudjeluju na reviji.

* 53. KESTEN, VJETAR I PRIJATELJI

(miniDV/miniDV, animirani, 2008, 01 min 26 sec)
FKVK Zaprešić, Zaprešić
Voditelj: Jadranko Lopatić

Realizirala: LEDA GLOBAN, 8 g.

54. KKP (KAO PROMIDŽBENI PROGRAM)

(miniDV/DVD, ostale vrste, 2008, 00 min 34 sec)
O.Š. „Antun i Stjepan Radić“, Gunja
SKIG - Studio kreativnih ideja Gunja
Voditelj: Josip Krunić

U realizaciji sudjelovali:
INKA ČERNIĆ, 13 g.
KARLA MATIĆ, 13 g.
TONI PERIĆ, 15 g.

55. KLJUCAJ ONOG TKO TI JE DORASTAO

(DV/DVD, animirani, 2008, 00 min 48 sec)
O.Š. Ivana Gundulića, Zagreb

Realizirao: KARLO PAVIČIĆ RAVLIĆ, 12 g.

Prvi put sudjeluje na reviji.

* 56. KOKOŠ HVATA PILIĆE

(DV/DVD, animirani, 2006, 03 min 58 sec)
Dječji vrtić „Zvončica“
Voditelj: Matija Pisačić

U realizaciji sudjelovali:
TONI SPIGLESKI
LAURA LIPOVŠEK
ARBER VUNIĆI
HELENA ORAČ
IVAN HRNJAK
DEA GODEC
LUCIJA PRETKOVIĆ
KAJA TOMAŠIĆ
SARA ODŽAKLIESKI
DAVID TEPAVAC
GABRIELA PERKOVIĆ
LANA BRKIĆ
MARIA COLAK
PETRA BLAŽEVIĆ
LUKA FRANJIĆ
ADRIANA KRALJ
TOMICA TOPOLOVEC
NOA PISAČIĆ
LUKA PISAČIĆ
GABRIELA MARIĆ
KRISTINA KAŠNAR
DAMJAN ZADRO
BRANIMIR BUZA
FRAN ZADRO

(predškolski uzrast 4-5 g.)

Prvi put sudjeluju na reviji

* 57. KRAJ PRIČE

(miniDV/DVD, igrani, 2008, 03 min 15 sec)
Kinoklub Iskra 63, Jasenovac
Voditelj: Matija Šepović

U realizaciji sudjelovali:
DAVID MUJAGIĆ, 6. R
ASJA DRAGIĆ, 6. R
PETRA KUKIĆ, 6. R
DOMAGOJ ARČABIĆ, 5. R
SABINA BALIĆ, 5. R
IVAN DAMJANKOVIĆ, 2. R
DARKO GAJDOŠ, 6. R
ANTE JELAČ, 5. R
LUKA MAČKOVIĆ, 5. R
DANIJELA ŠEPOVIĆ, 5. R

58. KUTINA - DUŠA MOSLAVINE

(miniDV/DVD, dokumentarni, 2008, 11 min 00 sec)
O.Š. Stjepana Kefelje, Kutina
FD Stjepan Kefelja
Voditelji: Ivana Hegol, Ivica Petrović

U realizaciji sudjelovali:
MARIJA BAGARIĆ, 14 g.
IVANA KUCELJ, 14 g.
ENNA AJHNER, 14 g.
PETAR KNEZOVIĆ, 13 g.
SIMON CVITKOVIĆ, 13 g.
PAULA STIPETIĆ, 13 g.
LUKA HARABAJSA, 14 g.
MARIA CRNJAK, 14 g.

59. LEGENDA IZ KRINGE

(miniDV/DVD, reportaža, 2008, 05 min 10 sec)
Dom mladih Rijeka, Rijeka
Voditelj: Josip Šarlija

U realizaciji sudjelovali:
MATEO PERKOVIĆ, 14 g.
IVICA ČOLAK, 14 g.
MATEA MARCHINI, 14 g.
DORA ILJADICA, 14 g.
MARIJA DUVNJAK, 12 g.
DARIO GAŠPAR, 12 g.
MATEO KOSIĆ, 12 g.

60. LEGO STAR WARS
(DV/DVD, animirani, 2007, 01 min 36 sec)
Voditelj: Matija Pisačić
Realizirao: LUKA PISAČIĆ, 8 g.

Prvi put sudjeluje na reviji

61. LIDRANO U DUBROVNIKU 2008.

(mini DV/DVD, reportaža, 2008, 05 min 25 sec)
O.Š. „Antun i Stjepan Radić“, Gunja
Studio kreativnih ideja Gunja – SKIG
Voditelj: Josip Krunić

U realizaciji sudjelovali:
SEBASTIJAN ČIČIĆ
MARINKO MARINKIĆ
TONI PERIĆ

* 62. LOVAC

(DV/DVD, animirani, 2006, 01 min 44 sec)
Voditeljica: Irena Jukić Pranjić

U realizaciji sudjelovali:
LOVRO PRANJIĆ, 5 g.
MATKO PRANJIĆ, 4 g.

* 63. LUDA KUĆA

(MinDV/DVD, animirani, 2008, 00 min 42 sec)
VK Mursa, Osijek
Voditeljica: Nataša Dorić

Realizirao: STJEPAN MATIĆ

* 64. LUKA

(miniDV/miniDV, dokumentarni, 2008, 07 min 20 sec)
O.Š. Marije Jurić Zagorke, Zagreb
Filmska družina FD ZAG
Voditeljice: Melita Horvatek Forjan, Nataša Jakob

U realizaciji sudjelovali:
PETRA BAČEK, 6. R
IVA NEKIĆ, 7. R
IVANA GRABAR, 7. R
LORENA DEIDDA, 7. R
KRISTINA MAZAREKIĆ, 7. R
VIKTORIJA VEDRIŠ, 7. R
IVANA PREBEG, 6. R
GABRIELA HRVAČIĆ, 6. R
ADELA PREBEG, 5. R
LUCIJAN LOJE, 8. R
EMILIO HRVAČIĆ, 8. R
KARLO ABRAMOVIĆ, 7. R

* 65. LUTKE

(mini DV/DVD, animirani, 2008, 03 min 00 sec)
ŠAF Čakovec, Čakovec
Voditelji: Edo Lukman, Jasminka Bijelić Ljubić

Realizirao: TONI ZADRAVEC, 15 g.

* 66. MALI ČUVARI TRADICIJE

(miniDV/DVD, dokumentarni, jesen i zima 2007/08, 09 min 10 sec)
O.Š. „Antun i Stjepan Radić“, Gunja
SKIG - Studio kreativnih ideja Gunja
Voditelj: Josip Krunić

U realizaciji sudjelovali:
DAVID KEŠINOVIĆ
MARINKO MARINKIĆ
SEBASTIJAN ČIČIĆ
TONI PERIĆ

* 67. MALO NAS JE...AL' NAS IMA!

(miniDV/miniDV, dokumentarni, 2008, 10 min 18 sec)
FKVK Zaprešić, Zaprešić
Voditelj: Miroslav Klarić

U realizaciji sudjelovali:
TEA SLADOVIĆ, 14 g.
PETAR HRVOL, 14 g.
VIKTORIJA FEGIĆ, 14 g.
DENIS KLJUČARIĆ, 14 g.
MARTA BABIĆ, 14 g.

Prvi put sudjeluju na reviji

68. MANJE KNJIGA, VIŠE ZNANJA

(miniDV/miniDV, igrani, 2008, 03 min 00 sec)
O.Š. Retkovec, Zagreb
Voditeljice: Marica Motik, Mirella Boehm

U realizaciji sudjelovali:
TENA KUZMANOVIĆ, 7. R
MARIJA ANTUNOVIĆ, 7. R
IVANA PISKAĆ, 7. R
VALENTINA PERKOVIĆ, 7. R
DIJANA BEŠIĆ, 7. R
PETRA ERCEGOVAC, 7. R
FRANO KEVILJ, 7. R
MARKO JUGOVIĆ, 7. R
TENA LOVRIĆ, 7. R
VITO HORVATIĆ, 7. R
ANTE OREŠKOVIĆ, 7. R
LEA KUNŠTOVIĆ, 7. R
DIJANA VERLAK, 7. R
PETRA SLAVIČEK, 7. R
PETRA ERCEGOVAC, 7. R
MONIKA DRGESTIN, 7. R
LUKA DEVIĆ, 7. R

* 69. MATIJA

(DV/DVD, 16:9, dokumentarni, 2008, 10 min 00 sec)
O.Š. Ivanovec, Ivanovec
Filmska družina O.Š. Ivanovec
Voditelji: Nataša Kralj, Radovan Petković

U realizaciji sudjelovali:
HANA VARGA, 7.R
DENI HANŽEKOVIĆ, 7.R
BENJAMIN HAMER, 5.R
KARLO VARGA, 5. R
DORA LOLIĆ, 5. R
FILIP RUŽIĆ, 5. R
LUCIJA TARADI, 5. R
NEVEN VIŠNJIĆ, 5. R

* 70. MEDIJSKA KULTURA – ANIMIRANI FILM

(miniDV/miniDV, animirani, 2008, 02 min 52 sec)
O.Š. Antuna Augustinčića, Zaprešić
FKVK Zaprešić, Zaprešić
Voditelj: Jadranko Lopatić

U realizaciji sudjelovali:
UČENICI 7. F, 14 g.
UČENICI 7. A, 14 g.
UČENICI 7. B, 14 g.
UČENICI 7. C, 14 g.
UČENICI 7. D, 14 g.

71. MEGALODON

(miniDV/DVD, igrani, 2008, 03 min 00 sec)
O.Š. Josipa Jurja Strossmayera, Zagreb
Video grupa petih razreda
Voditeljica: Ivona Biočić Mandić

U realizaciji sudjelovali:
GABRIEL KONTREC
TOMISLAV GRBAVAC
MARIN MATOŠIĆ
LUCIJA ANUŠIĆ
IVONA RUNAC
HELENA ARSOV
KLAUDIJA KRČELIĆ
MATIJA BABORSKY

72. MIRKO I MILKA

(DV/DVD, animirani, 2007, 10 min 18 sec)
Voditelj: Matija Pisačić
Realizirao: LUKA PISAČIĆ, 8 g.

Prvi put sudjeluje na reviji

* 73. MODERNA LEGENDA O PICOKIMA

(miniDV/miniDV, animirani, 2008, 03 min 25 sec)
FVK „Mirko Lauš“, Pitomača
Voditelj : Zdravko Jakupec

U realizaciji sudjelovali:
IVAN KOVAČ, 5. R
ZVONIMIR FILJAK, 7. R
ALEN JAKOVIĆ, 7. R
NIKOLA JAKUPEC, 4. R
DARIO MAKVIĆ, 7. R
MARKO ŠIROKI, 6. R

* 74. MOJA OBITELJ

(miniDV/miniDV, animirani, 2008, 01 min 37 sec)
FKVK Zaprešić, Zaprešić
Voditelj: Jadranko Lopatić

Realizirala: BARBARA BRDOVČAK, 11 g.

75. MOJ PRIJATELJ GOOGLE

(miniDV/DVD, dokumentarni, 2007, 02 min 20 sec)
O.Š. Trnsko, Zagreb
Filmska skupina Filmotrn
Voditeljice : Andrea Bosanac i Lovorka Mudrovčić

U realizaciji sudjelovali:
KAJA ŠIŠMANOVIĆ, 15 g.
KLARA ANIĆ KALIGER, 14 g.
IVONA CEROVAC, 14 g.

* 76. MONIKINA PRIČA

(DV/DVD, animirani, 2008, 03 min 03 sec)
Dječji vrtić „Zvončica“
Voditelji: Tanja Stankić, Kristina Loborec, Matija Pisačić

U realizaciji sudjelovali:
MONIKA ARAČI
INES DRAGOJA
MATIJA BASTALEC
MARIJA BIČVIĆ
ANA BLAŽEVIĆ
LANA BRKIĆ
ANTE ČERKEZ
DEAN GODEC
FILIP GREKSA
SARA HRNJAK
FILIP HORVAT
TOM KAJTAZI
MARGARITA KOŠI
ANTONIO KURJAK
HRVOJE LOVRIĆ
KLARA MARCIJUŠ
HELENA ORAČ
NOA PISAČIĆ
ARIJANA POLOVANEC
BOŠKO ŠARČEVIĆ
BORNA ŠPIGELSKI
KAYA TOMAŠIĆ
MATIJA VOKIĆ
FLORINDA VUNIQI
ANTON VUNIQI
SARA ZEBOLC
(predškolski uzrast, 5 – 6 g.)

Prvi put sudjeluju na reviji

77. MUKE PO MARI

(miniDV/DVD, igrani, 2008, 3 min 00 sec)
O.Š. Malešnica, Zagreb
Voditeljica: Sanja Bosak

U realizaciji sudjelovali:
MATIJA MARTINKO, 12 g.
TOMISLAV GRGIĆ, 12 g.
KRISTIJAN BEŠLIĆ, 12 g.
LEONARD GRGEC, 12 g.
DARIJA STRMEČKI, 12 g.
DOMINIK GRDANJSKI, 12 g.
MARIO MRKŠA, 12 g.
FILIP CVRTILA, 12 g.

78. MUZEJ LAPIDARIUM

(miniDV/DVD, reportaža, 2008, 02 min 11 sec)
O.Š. „Antun i Stjepan Radić“, Gunja
SKIG - Studio kreativnih ideja Gunja
Voditelj: Josip Krunić

U realizaciji sudjelovali:
IVA LACKOVIĆ, 13 g.
NIKOLA PAULIĆ, 13 g.
MARKO DUGONJIĆ, 15 g.
TOMISLAV STOJANOVIĆ, 16 g.

79. NAJBOLJA PRIJATELJICA

(miniDV/DVD, ostale vrste, 2008, 01 min 44 sec)
O.Š. Jagode Truhelke, Osijek
Voditeljica: Vlatka Bosutić Cvijić

U realizaciji sudjelovali:
INKA ČERNIĆ, 14 g.
KARLA MATIĆ, 14 g.
VLATKA RATKOVIĆ, 14 g.

80. NA RELACIJI PITOMAČA-ZAGREB

(miniDV/miniDV, dokumentarni, 2008, 07 min 10 sec)
FVK „Mirko Lauš“, Pitomača
Voditelj : Zdravko Jakupec

U realizaciji sudjelovali:
LEO FEL, 5. R
TAJANA ILA, 7. R
ADRIANO RAKITNIČAN, 8. R
DINO JAKELIĆ, 8. R

* 81. NAŠA ZAGORKA

(miniDV/miniDV, dokumentarni, 2007, 05 min 00 sec)
O.Š. Marije Jurić Zagorke, Zagreb
Filmska družina FD ZAG
Voditeljice: Melita Horvatek Forjan, Nataša Jakob

U realizaciji sudjelovali:
EMILIO HRVAČIĆ, 8. R
LUCIJAN LOJE, 8. R
GABRIELA HRVAČIĆ, 6. R
IVANA PREBEG, 6. R
NIKOLINA KARAMATIĆ, 6. R
KLARA HALUŽAN, 6. R

82. NAŠ NOVI MUZEJ

(miniDV/miniDV, reportaža, 2008, 05 min 40 sec)
O.Š. Janka Leskovara, Pregrada
Voditelj: Milan Bunčić

U realizaciji sudjelovali:

JELENA KUŠAR, 13 g.
DRAŽENKA ŠKREBLIN, 13 g
VALENTINA CIGAROVSKI, 13 g.
ELIZABETA KANTOCI, 13 g.
VALENTINA POSAVEC, 13 g.
KRISTINA PETRAK, 13 g.
MATIJA PONDELJAK, 13 g.
KATARINA BENKO, 13 g.
TANJA KRIVEC, 13 g.
PETRA LONČAR, 13 g.

83. NEMA TAJNE

(miniDV/miniDV, reportaža, 2008, 14 min 00 sec)
O.Š. Vladimira Nazora, Motovun
Voditelji: Boris Vučković Haber, Sandra Vlahov

U realizaciji sudjelovali:
DEJANA KOTIGA, 7. R
NATALI GRUBOR, 8. R
LAREN SVILIČIĆ, 6. R
VEDRAN PODVALEJ, 6. R
STEFANI TOMAZ, 7. R
ELEONORA COTIĆ, 6. R
MATEO BON, 7. R
STEFANO BERTOŠA, 6. R

Prvi put sudjeluju na reviji

84. (NE)SAVRŠENE USNE

(DV/DVD, igrani, 2008, 04 min 23 sec)
O.Š. Jurja Dobrile, Rovinj
Voditeljica: Ivanka Strmečki

U realizaciji sudjelovali:
KREŠIMIR TAVAS, 14 g.
IVAN VOŠTEN, 14 g.
NATALIA GRMUŠA, 14 g.
MARTA BRAJNOVIĆ, 14 g.

85. NE VOLIM ZIMU

(miniDV/DVD, igrani, 2008, 03 min 50 sec)
FKK „Baranja film“, Beli Manastir
Voditelj: Aleksandar Muharemović

U realizaciji sudjelovali:
ZLATA CINDRIĆ, 16 g.
NIKOLA DVORNIĆ, 13 g.
DRAGANA GAŠIĆ, 16 g.
DINO HAĐIKAN, 14 g.
ANASTAZIJA KOVAČ, 16 g.
LEON LABROVIĆ, 13 g.
REA LEDINSKI, 12 g.
MARIJA MAGDALENA NOVAK, 11 g.
IVAN VIDA, 13 g.
ALKESANDRA VUKADINOVIĆ, 12 g.
MILUTIN VUKADINOVIĆ, 13 g.

* 86. NOVAC

(DV/DVD, igrani, 2008, 04 min 47 sec)
I. osnovna škola Vrbovec, Vrbovec
Voditeljica: Ljiljana Bušić

U realizaciji sudjelovali:
ANĐELKO BARIŠIĆ, 15 g.
AUGUSTIN KOPRIĆ, 14 g.
TOMISLAV ŠEREMET, 14 g.
JOSIP MUŠLEK, 14 g.
NIKOLA BAŠTEK, 14 g.
TOMISLAV JANEKOVIĆ, 15 g.
DOMINIK KADOIĆ, 15 g.
DOMAGOJ HANŽEK, 15 g.

* 87. NULA OSMA KAO PJESMA

(miniDV/miniDV, ostale vrste, 2007, 03 min 45 sec)
O.Š. Bartola Kašića, Zagreb
Voditeljica: Marina Zlatarić

U realizaciji sudjelovalo:
25 UČENIKA 7. D, 13 g.

88. OBRADA KAMENA

(DV/DVD, dokumentarni, 2006, 05 min 30 sec)
I. osnovna škola Bjelovar, Bjelovar
BAF '95, Bjelovar

U realizaciji sudjelovali:
KRISTIAN KOŠĆAK, 14 g.

* 89. OD BERBE DO MOŠTA

(miniDV/DVD, dokumentarni, 2007, 06 min 03 sec)
O.Š. Fra Kaje Adžića, Pleternica
KK Zlatna dolina
Voditelj: Mirko Šarić

U realizaciji sudjelovali:
NIKOLINA BREKALO, 14 g.
KATARINA FUNDUK
IVAN GABREK
MARIO KNEŽEVIĆ
VALENTINA ŠTEFANČIĆ

* 90. ODGOĐENI LET

(miniDV/miniDV, animirani, 2008, 01 min 42 sec)
Narodno sveučilište Dubrava, Zagreb
Škola crtanog filma Dubrava
Voditelj: Željko Šturlić

Realizirala: ANNA ŠAGADIN, 11 g.

* 91. ONA I JA

(DV/DVD, igrani, 2008, 06 min 29 sec)
O.Š. „Milan Brozović“, Kastav
Voditelj: Smiljan Grbac

U realizaciji sudjelovali:

FILIP MARKOVIĆ, 12 g.
DOMAGOJ DIZDAR, 12 g.
LUCIJA BRAVIĆ, 12 g.
FABIJAN BOJČIĆ, 12 g.
PETRA JARDAS, 12 g.

92. OSOBA DANA - VANJA MATUJEC

(miniDV/DVD, reportaža, 2008, 01 min 39 sec)
O.Š. „Antun i Stjepan Radić“, Gunja
SKIG - Studio kreativnih ideja Gunja
Voditelj: Josip Krunić

U realizaciji sudjelovali:
LUKA KEVRIĆ, 14 g.
IVAN HANŽEK, 14 g.
TONI PERIĆ, 15 g.

93. OSVETNIK

(DV/DVD, igrani, 2008, 04 min 30 sec)
O.Š. „Beletinec“, Beletinec
Voditeljica: Suzana Đurasek Divjak

U realizaciji sudjelovali:
VANJA BOGDANOVIĆ, 11 g.
DORA BUDINSKI, 11 g.
JAKOV CESAR, 12 g.
MARIJA KEFELJA, 12 g.
IVONA MARTINEZ, 11 g.
HRVOJE NJEGOVEC, 12 g.
DOMINIK POSAVEC, 12 g.
IRENA TKALČEC, 12 g.

94. OVISNOST

(DV/DVD, igrani, 2008, 09 min 15 sec)
I. osnovna škola Vrbovec, Vrbovec
Voditeljica: Ljiljana Bušić

U realizaciji sudjelovali:
ANĐELKO BARIŠIĆ, 15 g.
AUGUSTIN KOPRIĆ, 14 g.
JOSIP MIŠKIĆ, 15 g.
JOSIP MUŠLEK, 14 g.
NATALIJA DRAGIJA, 15 g.
SANDRA LONČARIĆ, 15 g.
DOMINIK KADOIĆ, 15 g.
DOMAGOJ HANŽEK, 15 g.

* 95. PAR – NEPAR

(miniDV/DVD, dokumentarni, 2006, 11 min 12 sec)
O.Š. Eugena Kumičića, Velika Gorica
Voditeljica: Goranka Dimoski

U realizaciji sudjelovali:
VID DIMOSKI, 15 g.
MATIJA KLJAJIĆ, 15 g.
IDA KOMNENIĆ, 14 g.
BERNARDA LANA MAJIĆ, 14 g.
VALENTINA RADOŠ, 14 g.
HRVOJE SOVINA, 15 g.
IVA STIPIĆ, 14 g.
ANA ŠEGO, 14 g.
JOSIP TOMEC, 15 g.
JOSIP ZGURIĆ, 14 g.

* 96. PAS I BUHA

(miniDV/DVD, animirani, 2008, 03 min 42 sec)
ŠAF Čakovec, Čakovec
Voditelji: Edo Lukman, Jasminka Bijelić Ljubić

U realizaciji sudjelovali:
KRUNOSLAV LESAR, 10 g.
LUKA LESJAK, 10 g.
MATIJA RESMAN, 10 g.
JAKOV SKOK, 10 g.
IVAN VINŠČAK, 12 g.
MARIO HOZJAN, 12 g.

97. P F

(miniDV/DVD, igrani, 2008, 02 min 26 sec)
O.Š. Fran Galović, Zagreb
FD Frana Galovića
Voditeljica:Nada Arbutina

U realizaciji sudjelovali:
JELENA PIVAC
HANA CIGOJ
TONI ŠIMIĆ
ANA PISAČIĆ
IVANA MARGALETIĆ
MAJA DOBRIĆ
DORIS GRUBIŠIĆ
JANKO RASTIĆ TRINAJSTIĆ
SVEN BARIĆ
MATIJA KOMESAR

* 98. PLASTIFIX

(DV/DVD, animirani, 2007, 01 min 29 sec)
Voditelj: Matija Pisačić
Realizirao: LUKA PISAČIĆ, 8 g.

Prvi put sudjeluje na reviji

99. PLAVI FILM

(miniDV/DVD, igrani, 2008, 04 min 00 sec)
O.Š. Josipa Jurja Strossmayera, Zagreb
Video grupa petih razreda
Voditeljica: Ivona Biočić Mandić

U realizaciji sudjelovali:
GABRIEL KONTREC
MARIN MATOŠIĆ
SARA KUDRIĆ
IVONA RUNAC
HELENA ARSOV
KLAUDIJA KRČELIĆ
MATIJA BABORSKY
TOMISLAV GRBAVAC

100. POHLEPNA BOCA

(miniDV/miniDV, animirani, 2007, 01 min 40 sec)
Narodno sveučilište Dubrava, Zagreb
Škola crtanog filma Dubrava
Voditelj: Željko Šturlić

Realizirao: KRUNOSLAV BANOVAC, 12 g.

101. POSLUŠNOST

(DV/DVD, ostale vrste, 2008, 03 min 20 sec)
O.Š. Frana Galovića, Zagreb
FD Frana Galovića
Voditeljica: Nada Arbutina

U realizaciji sudjelovali:
JANKO RASTIĆ TRINAJSTIĆ
SVEN BARIĆ
NIKA BREBER
HANA CIGOJ
PAULA TUMIR
IRIS FORIŠ
MAJA DOBRIĆ

* 102. POSLJEDNJA KINO PREDSTAVA

(miniDV/miniDV, dokumentarni, 2007, 07 min 00 sec)
Narodno sveučilište Dubrava
Dječji filmski klub MDF-a, Zagreb/Šibenik
Voditelj: Branko Ištvančić

U realizaciji sudjelovali:
DORA DELJAC, 12 g.
MARINA DELJAC, 10 g.
LUCIJA DESABOTA, 12 g.
DORA JURKOVIĆ, 11 g.
NEVENA GRABOVAC, 11 g.
ANDRIJA RUPIĆ, 9 g.
LUCIJA RUPIĆ, 12 g.
TOMISLAV TRLAJA, 11 g.

103. POSLJEDNJA KINO PREDSTAVA – making off

(miniDV/DVD, reportaža, 2007, 07 min 00 sec)
Narodno sveučilište Dubrava
Dječji filmski klub MDF-a, Zagreb/Šibenik
Voditelj: Branko Ištvančić

U realizaciji sudjelovali:
DORA DELJAC, 12 g.
MARINA DELJAC, 10 g.
LUCIJA DESABOTA, 12 g.
DORA JURKOVIĆ, 11 g.
NEVENA GRABOVAC, 11 g.
ANDRIJA RUPIĆ, 9 g.
LUCIJA RUPIĆ, 12 g.
TOMISLAV TRLAJA, 11 g.

* 104. POSLJEDNJI LONČAR

(miniDV/miniDV, dokumentarni, 2008, 15 min 43 sec)
O.Š. Janka Leskovara, Pregrada
Autorski studio - FFV, Zagreb
Voditelj: Milan Bunčić

U realizaciji sudjelovali:
JELENA KUŠAV
VALENTINA POSAVEC
KATARINA BENKO

105. POZDRAV S KVARNERA

(DV/DVD, animirani, 2008, 01 min 15 sec)
Dom mladih Rijeka, Rijeka
Voditelj: Josip Šarlija

U realizaciji sudjelovali:
ĐEMUŠ DIBRANI, 12 g.
LUCIANO BELLEN, 12 g.
MATIJA DUJANIĆ, 12 g.

* 106. PRAVA SNAGA

(miniDV/miniDV, animirani, 2008, 01 min 00 sec)
FVK „Mirko Lauš“, Pitomača
Voditelj : Zdravko Jakupec

U realizaciji sudjelovali:
MARKO ŠIROKI, 6. R
IVAN KOVAČ, 5. R
NIKOLA JAKUPEC, 4. R

107. PRAZNOGLAVCI

(DV/DVD, igrani, 2008, 06 min 00 sec)
O.Š. Eugena Kumičića, Slatina
Filmska videodružina „Iskrice“
Voditeljica: Đurđica Delić

U realizaciji sudjelovali:
BRUNO BREZEC, 12 g.
IGOR SUHI, 12 g.
GORAN KIZIVAT, 12 g.
SARA NEMET, 12 g.
HRVOJE ZUBAK, 12 g.
DINO HRGETIĆ, 12 g.
NIKOLINA MOKER, 12 g.
ARIJANA DELIĆ, 14 g.

Prvi put sudjeluju na reviji

108. PRED MUZEJOM

(miniDV/DVD , dokumentarni, 2008, 05 min 00 sec)
O.Š. Josipa Jurja Strossmayera, Zagreb
Video grupa petih razreda
Voditeljica: Ivona Biočić Mandić

U realizaciji sudjelovali:
GABRIEL KONTREC
TOMISLAV GRBAVAC
MARIN MATOŠIĆ
MATIJA BABORSKY
MATIJA MATOŠIĆ
HELENA ARSOV
MARIA JOLDŽIĆ
ANJA ZELJAK

* 109. PRIČA O KONJIĆU

(DV/DVD, animirani, 2008, 02 min 55 sec)
Dječji vrtić „Zvončica“
Voditelji: Tanja Stankić, Kristina Loborec, Matija Pisačić

U realizaciji sudjelovali:
INES DRAGOJA
MONIKA ARAČI
MATIJA BASTALEC
MARIJA BIČVIĆ
ANA BLAŽEVIĆ
LANA BRKIĆ
ANTE ČERKEZ
DEAN GODEC
FILIP GREKSA
SARA HRNJAK
FILIP HORVAT
TOM KAJTAZI
MARGARITA KOŠI
ANTONIO KURJAK
HRVOJE LOVRIĆ
KLARA MARCIJUŠ
HELENA ORAČ
NOA PISAČIĆ
ARIJANA POLOVANEC
BOŠKO ŠARČEVIĆ
BORNA ŠPIGELSKI
KAYA TOMAŠIĆ
MATIJA VOKIĆ
FLORINDA VUNIQI
ANTON VUNIQI
SARA ZEBOLC
(predškolski uzrast, 5 – 6 g.)

Prvi put sudjeluju na reviji

110. PRIČA O VODI

(DV/DVD, reportaža, 2007/2008, 2 min 20 sec)
O.Š. Sikirevci, Sikirevci
Kino video sekcija
Voditelj: Jure Ačkar

U realizaciji sudjelovali:
MARIJA ŠTENGL, 6.R
PETRA AČKAR, 6.R
MARIJA RAKITIĆ, 6.R
IVANA ŽIVIĆ, 6.R

111. PRIJE I POSLIJE!!!

(DV/DVD, ostale vrste, 2008, 04 min 33 sec)
O.Š. Jurja Dobrile, Rovinj
Voditeljica: Ivanka Strmečki

U realizaciji sudjelovali:

STEFANO ZEC, 14 g.
KREŠIMIR ZEC, 14 g.
MATTE MOŠNJA, 14 g.

* 112. PRINCEZA

(MiniDV/MiniDV, animirani, 2008, 01 min 50sec)
Škola animacije Lukas, Sesvete
Voditelj: Dragomir Dančević

U realizaciji sudjelovali:
MARTINA DRENŠKI
LUKA PLANTIĆ

113. PROJEKCIJA

(mini DV/DVD, dokumentarni, 2008, 02 min 45 sec)
O.Š. Josipa Jurja Strossmayera, Zagreb
Video grupa petih razreda
Voditeljica: Ivona Biočić Mandić

Realizirao: TOMISLAV GRBAVAC

114. PRVI UČKARSKI SAJAM

(DV/DVD, reportaža, 2008, 09 min 55 sec)
O.Š. Viktora Cara Emina, Lovran
Videoradionica PŠ „Eugen Kumičić“
Voditeljica: Ingrid Baljak

U realizaciji sudjelovali:
LETIZIA BRADIČIĆ, 14 g.
VALERIO FRANKOVIĆ, 14 g.
ALEN RUBINIĆ, 14 g.
ERICK STOJŠIĆ, 15 g.

Prvi put sudjeluju na reviji

* 115. PTICA

(DV/DVD, animirani, 2008, 00 min 32 sec)
Voditelj: Matija Pisačić

Realizirao: LUKA PISAČIĆ, 9 g.

Prvi put sudjeluje na reviji

116. PUT U KANADU

(BETA/BETACAM SP, ostale vrste, 2008, 01 min 55 sec)
Autorski studio FFV
Sekcija mladih
Voditelji: Milan Bukovac, Branko Šuper

Realizirao: TIN HANŽIĆ, 10 g.

* 117. RADOŠI I ČUBELIĆI

(miniDV/miniDV, dokumentarni, 2008, 09 min 58 sec)
O.Š. Eugena Kumičića, Velika Gorica
Voditeljica: Goranka Dimoski

U realizaciji sudjelovali:
KARLO MILINKOVIĆ, 13 g.
MARIJA RADOŠ, 13 g.
JOSIP MIŠERIĆ, 13 g.
DAVOR RAIĆ, 13 g.
DARIO STIJAKOVIĆ, 13 g.
IVANA KOVAČEVIĆ, 13 g.
HELENA RUKLIĆ, 13 g.
ANTE MEDIĆ, 13 g.
VILIM ROLLER, 13 g.
ZVONIMIR ANDRIĆ, 13 g.
LANA PUGELNIK, 13 g.

118. RASKRIŽJE

(miniDV/miniDV, igrani, 2008, 05 min 20 sec)
O.Š. Bartola Kašića, Zagreb
Voditeljica: Marina Zlatarić

U realizaciji sudjelovali:
LIVIJA ŽUMER, 13 g.
ANJA ELOISE LIVAIĆ, 13 g.
ANA MARIA SARJANOVIĆ, 13 g.
ANA RUŽA TOLIĆ, 13 g.
NINA CAREK, 11 g.
MARGARETA HRABAR, 11 g.

* 119. RASPJEVANI CVJET

(DV/DVD, animirani , 2008, 01 min 04 sec)
O. Š. Vladimira Nazora, Vrsar
Animacijska grupa
Voditeljica: Mirela Radoš

U realizaciji sudjelovali:
ELENA ANTULOV FANTULIN, 11 g.
TINA VUGRINEC, 10 g.

120. RAZLIČITI – PA KAJ!

(VHS/DVD, reportaža, 2008, 10 min 00 sec)
O.Š. Nikole Hribara, Velika Gorica
Novinarska grupa
Voditelji: Jasna Gazdić, Milan Omrčen

U realizaciji sudjelovali:
PETRA OMRČEN, 14 g.
DOROTEA STIPIĆ, 13 g.
LJUBOMIR RADOŠ, 13 g.

* 121. RIBA

(miniDV/miniDV, animirani, 2005, 02 min 35 sec)
HFS
Videoradionica Kraljevica
Voditelj: Jadranko Lopatić

U realizaciji sudjelovali:
ARIANA SLIVKA
KARLO RASPORIĆ
VALENTINA DRUŽINEC
LUCIJA PAPA
JOSIP JUKIĆ
VEDRAN MEDIĆ
ANA FRANCUZ
IVANA DRAŠKOVIĆ

Prvi put sudjeluju na reviji

* 122. RIBIČ JOŠKO

(MiniDV/MiniDV, animirani, 2008, 00 min 58 sec)
Škola animacije Lukas, Sesvete
Voditelj: Dragomir Dančević

Realizirala: LAURA ROKLICER, 12 g.

* 123. ROČKAS

(miniDV/miniDV, igrani, 2008, 03 min 23 sec)
O.Š. Antuna Augustinčića, Zaprešić
FKVK Zaprešić, Zaprešić
Voditelj: Jadranko Lopatić

U realizaciji sudjelovali:
ANNA BABIĆ, 13 g.
LORENA PAVLOVIĆ, 13 g.
TOMISLAVA RAKIĆ, 13 g.
NEVENKA JOLIĆ, 13 g.

124. RUČAK NA OTVORENOM

(miniDV/miniDV, dokumentarni, 2008, 11 min 20 sec)
FVK „Mirko Lauš“, Pitomača
Voditelj: Zdravko Jakupec

U realizaciji sudjelovali:
DARIO MAKVIĆ, 7. R
ALEN JAKOVIĆ, 7. R
ZVONIMIR FILJAK, 7. R
IVAN KOVAČ, 5. R
NIKOLA JAKUPEC, 4. R

125. SAJAM CVIJEĆA

(DV/DVD, dokumentarni, 2008, 01 min 14 sec)
O.Š. „Galdovo“, Sisak
Voditeljica: Aziza Tominac

U realizaciji sudjelovali:
BORIS MAJNARIĆ, 12 g.
DOMAGOJ DORASULIĆ, 12 g.
MATIJA HOLJEVAC, 14 g.

126. SALTO U ŠKOLSKIM KLUPAMA

(DV/DVD, ostale vrste, 2008, 01 min 49 sec)
O.Š. Jurja Dobrile, Rovinj
Voditeljica: Ivanka Strmečki

U realizaciji sudjelovali:
KREŠIMIR TAVAS, 14 g.
LUANA GRMUŠA, 12 g.
IVANA FOLO, 12 g.
TEA BARBARO, 12 g.
NEVENA MATOŠEVIĆ, 12 g.

* 127. SAMI U ŠKOLI

(HD/DVD, igrani, 2008, 11 min 00 sec)
O.Š. Stenjevec, Zagreb
Voditelj: Marko Dimić

U realizaciji sudjelovali:
ZVONIMIR ŠARIĆ, 8. R
KARLO GORIČANEC, 8. R
JOSIP JAVOR, 7. R
IVAN JOVIČIĆ, 7. R
MIHAELA MATRINOVIĆ, 7. R
DAVOR PALIĆ, 7. R
IVA AUGUSTINOVIĆ, 7. R
JURE RATKIĆ, 8. R

Prvi put sudjeluju na reviji

128. SASVIM OBIČNA SVEMIRKA

(miniDV/miniDV, igrani, 2006, 06 min 29 sec)
O.Š. Eugena Kumičića, Velika Gorica
Voditeljica: Goranka Dimoski

U realizaciji sudjelovali:
ZVONIMIR ANDRIĆ, 13 g.
IVANA KOVAČEVIĆ, 13 g.
TENA MATIĆ, 14 g.
FILIP MATIJEVIĆ, 14 g.
ANTE MEDIĆ, 13 g.
KARLO MILINKOVIĆ, 13 g.
LANA PUGELNIK, 13 g.
TINA RADIĆ, 14 g.
ANTONIJA RADOŠ, 7 g.
MARIJA RADOŠ, 13 g.
DAVOR RAIĆ, 13 g.
VILIM ROLLER, 13 g.
LUCIJA SLUNJSKI, 14 g.

129. SAVJESNI

(DV/DVD, igrani, 2008, 05 min 20 sec)
O.Š. Pavleka Miškine, Zagreb
FD „Pavleki“
Voditelj: Predrag Vukičević

U realizaciji sudjelovali:
MARKO BARIŠIĆ
TARIK NUHBEGOVIĆ
KRISTINA ANTUNOVIĆ
LUCIJA ŠTEFIČEK
KARLA ČEŠKOVIĆ
MATTEO LISAK
INES PETROVIĆ
DOMINIK GLEICH

* 130. SJAJ I BIJEDA

(DV/DVD, reportaža, 2008, 10 min 02 sec)
O.Š. „Stanovi“, Zadar
Voditeljica: Suzana Phillips

U realizaciji sudjelovali:
ROKO BRKIĆ, 11 g.
IVONA BABIĆ, 11 g.
LUCIJA LAZANJA, 11 g.
MATEO KRCIĆ, 11 g.
LEA JURIN, 11 g.
TONI PRTENJAČA, 11 g.

* 131. SJENE

(DV/DVD, ostale vrste, 2008, 02 min 26 sec)
O.Š. Fran Galovića, Zagreb
FD Frana Galovića
Voditeljica:Nada Arbutina

U realizaciji sudjelovali:
MATIJA WEISSGRAS
IVANA MARGALETIĆ
HANA LEONARDA CIGOJ
JANKO RASTIĆ TRINAJSTIĆ
IRIS FORIŠ
IVA AKRAP
MAJA DOBRIĆ
DORIS GRUBIŠIĆ
JURICA OŽEGOVIĆ

132. SKRIVENA KAMERA

(miniDV/DVD, ostale vrste, 2008, 04 min 00 sec)
Dom mladih Rijeka, Rijeka
Voditelj: Josip Šarlija

U realizaciji sudjelovali:
LUKA ŠARLIJA, 11 g.
DORIAN DRAGIČEVIĆ, 12 g.
ERIC MIČETIĆ, 12 g.

133. SLIJEPA LJUBAV

(miniDV/miniDV, igrani, 2008, 04 min 24 sec)
FVK „Mirko Lauš“, Pitomača
Voditelj : Zdravko Jakupec

U realizaciji sudjelovali:
LEO FEL, 5. R
JOSIPA DOŠLIN, 7. R
JELENA DOŠLIN, 7. R
ROBERT RAKITNIČAN, 4. R
LUKA CRLENJAK, 4. R
MARKO VIDA, 5. R
ROBERTA SMRČEK, 4. R
ALEN JAKOVIĆ, 7. R

134. SLUČAJ LJUBIČASTOG SNJEGOVIĆA

(MiniDV/DVD, animirani, 2008, 00 min 45 sec)
CTK Osijek, Osijek
Voditeljica: Nataša Dorić

Realizirala: MAJA IVANČIĆ

135. SNIMAM !!!

(DV/DVD, ostale vrste, 2008, 03 min 41 sec)
O.Š. Fran Galović, Zagreb
FD Frana Galovića
Voditeljica:Nada Arbutina

U realizaciji sudjelovali:
JANKO RASTIĆ TRINAJSTIĆ
IRIS FORIŠ
PAULA TUMIR
LUKA GUNJEVIĆ

136. SRCE HRVATSKE

(DV/DVD, ostale vrste, 2008, 07 min 31 sec)
O.Š. Dragutin Domjanića, Zagreb
Voditelj: Miro Matijaš

Realizirala: LAURA MEŠTRIĆ

Prvi put sudjeluju na reviji.

* 137. SRETNA

(DV/DVD, dokumentarni, 2008, 09 min 22 sec)
O.Š. „Stanovi“, Zadar
Voditeljice: Slavica Kovač, Suzana Phillips

U realizaciji sudjelovali:
KLARA MARKOVIĆ, 13 g.
DUJE MILIŠA, 13 g.
LORETA LUKIN, 13 g.

138. STAKLOPUHAČ

(DV/DVD, dokumentarni, 2008, 07 min 01 sec)
O.Š. „Galdovo“, Sisak
Voditeljica: Aziza Tominac

U realizaciji sudjelovali:
BORIS MAJNARIĆ, 12 g.
DOMAGOJ DORASULIĆ, 12 g.
MATIJA HOLJEVAC, 14 g.

* 139. STAMPEDO

(miniDV/DVD, dokumentarni, 2007/2008, 06 min 30 sec)
O.Š. dr. Franje Tuđmana, Knin
Voditelj: Tvrtko Kaić

Realizirao: MATEJ KAIĆ, 12 g.

Prvi put sudjeluje na reviji

140. STAR WARS

(DV/DVD, animirani, 2006, 03 min 02 sec)
Voditelj: Matija Pisačić

Realizirao: LUKA PISAČIĆ, 7 g.

Prvi put sudjeluje na reviji

* 141. STOP NASILJU

(DV/DVD, animirani, 2008, 01 min 41 sec)
O.Š. Ivana Gundulića, Zagreb

Realizirao: KARLO PAVIČIĆ RAVLIĆ, 12 g.

Prvi put sudjeluje na reviji.

* 142. SVAĐE SU UZALUDNE

(miniDV/miniDV, animirani, 2008, 01 min 00 sec)
FVK „Mirko Lauš“, Pitomača
Voditelj : Zdravko Jakupec

U realizaciji sudjelovali:
MARTA ŠIROKI, 7. R
DOMINIK GREGUREK, 7. R
MARIJA TOMLJANOVIĆ, 8. R

* 143. SVA LICA RAZLIČITOSTI

(miniDV/miniDV, reportaža, 2008, 08 min 20 sec)
O.Š. Marije Jurić Zagorke, Zagreb
FD „ZAG“
Voditeljice: Melita Horvatek Forjan, Nataša Jakob

U realizaciji sudjelovali:
PETRA BAČEK, 7. R
IVANA GRABAR, 7. R
IVA NEKIĆ, 7. R
LORENA DEIDDA, 7. R
LUCIJAN LOJE, 8. R
EMILIO HRVAČIĆ, 8. R
GABRIELA HRVAČIĆ, 6. R
IVANA PREBEG, 6. R
KARLO ABRAMOVIĆ, 7. R
VIKTORIJA VEDRIŠ, 7. R
KRISITNA MAZAREKIĆ, 7. R
ADELA PREBEG, 5. R
INES BIONDIĆ, 5. R
ANDREJA HRVAČIĆ, 5. R

* 144. SVAŠTA

(miniDV/miniDV, igrani, 2008, 02 min 47 sec)
O.Š. Bartola Kašića, Zagreb
Voditeljica: Marina Zlatarić

U realizaciji sudjelovali:
JURAJ ĐURINOVIĆ, 13 g.
ANA MARIA SARJANOVIĆ, 13 g.
ANA RUŽA TOLIĆ, 13 g.
ANA BAKETA, 13 g.
ANJA ELOISE LIVAIĆ, 13 g.
DORA VAING, 13 g.
VENDI DUJMOVIĆ, 13 g.
VJERA LJUBAN, 13 g.
KARLO DULIĆ, 13 g.
IVAN KOLAR, 13 g.
PETAR HORVAT, 13 g.

* 145. SVEMIRSKI BUREK

(miniDV/miniDV, animirani, 2007, 03 min 32 sec)
Narodno sveučilište Dubrava, Zagreb
Škola crtanog filma Dubrava
Voditelj: Željko Šturlić

Realizirao: MARTIN JAKUŠ, 12 g.

* 146. SUPER KLARA

(miniDV/miniDV, animirani, 2007, 02 min 30 sec)
FVK „Mirko Lauš“, Pitomača
Voditelj: Edo Lukman

U realizaciji sudjelovali:
IVAN KOVAČ, 5. R
PETRA JUG, 5. R
LUKA CRLENJAK, 4. R
ALEN JAKOVIĆ, 7. R
LEO FEL, 5. R
ROBERTA SMRČEK, 4. R
KARLO FIČKO, 5. R
MARKO ŠIROKI, 6. R
DOMINIK GREGUREK, 7. R
NIKOLA JAKUPEC, 4. R
JOSIPA DOŠLIN, 7. R
ROBERT RAKITNIČAN, 4. R
KLARA NOVAKOVIĆ, 7. R
MARINA SMRČEK, 7. R

147. ŠALABAHTER ZA LUCIJU

(DV/DVD,16:9, igrani, 2008, 10 min 00 sec)
FKK Ivanovec, Ivanovec
Voditelj: Radovan Petković

U realizaciji sudjelovali:
LUCIJA TARADI, 5. R
KARLO VARGA, 5. R
BENJAMIN HAMER, 5. R
FILIP RUŽIĆ, 5. R
LUCIJA TKALČEC, 5. R
IVA TKALČEC, 5. R
FILIP FODOR, 5. R
FILIP ŠAJNOVIĆ, 5. R

Prvi put sudjeluju na reviji

148. ŠKOLSKI PLES

(miniDV/miniDV, igrani, 2007/2008, 06 min 14 sec)
O.Š. Otok, Zagreb
Voditelji: Jelena Bunijevac Matičić, Mirjana Čonka, Zorana Brnas

U realizaciji sudjelovali:
LEON DUBROJA, 12 g.
EMA RICHTER, 12 g.
PAULA ČUTURIĆ, 12 g.
PETRA GREGORIĆ, 12 g.
TEA MARUŠIĆ, 12 g.
BRUNO JEDNAČAK, 12 g.
TVRTKO KENDA, 12 g.
PATRICIJA PRESEČKI, 12 g.
DOMAGOJ MARKOTA, 14 g.
TINO ŠTEFANAC, 14 g.
SARA OCTENJAK, 12 g.
HELENA GENERO, 12 g.

149. ŠKOLSKO IGRALIŠTE I SVI NJEGOVI STANOVNICI

(DV/DVD, dokumentarni, 2008, 02 min 31 sec)
O.Š. Julija Klovića, Zagreb
Voditeljica: Sanja Gjurčević

U realizaciji sudjelovali:
MARKO KOKOLIĆ, 14 g.
DAMIR KOPLJAR, 13 g.
JURAJ KRŠEVAN DOVRANIĆ, 13 g.

Prvi put sudjeluju na reviji

150. ŠTO JE MORE BEZ RIBA

(miniDV/DVD, reportaža, 2008, 01 min 11 sec)
O.Š. „Antun i Stjepan Radić“, Gunja
SKIG - Studio kreativnih ideja Gunja
Voditelj: Josip Krunić

U realizaciji sudjelovali:
LUKA ŠOKČEVIĆ, 12 g.
PAVO PAVIĆ, 12 g.
PETRA RIBARIĆ, 12 g.
ALEN RUBINIĆ, 14 g.
TOMISLAV STOJANOVIĆ, 16 g.

* 151. ŠTO NAM SKRIVA PLAVO MORE

(DV/DVD, animirani, 2007/2008, 02 min 11 sec)
VANIMA Varaždinski animatori, Varaždin
Voditelji: Sandra Malenica, Jasenka Ježovita, Hrvoje Selec

U realizaciji sudjelovali:
ANA KOKOT, 8 g.
BENJAMIN NOVOSEL, 7 g.
DAVID BOGOVIĆ, 11 g.
FILIP VIDOVIĆ, 11 g.
JELENA GRGOVIĆ, 11 g.
MARIO ALEŠKOVIĆ, 8 g.
MORANA BUNIĆ, 11 g.

152. ŠUMA DRVO

(DV/DVD, animirani, 2004, 00 min 53 sec)
Voditelj: Matija Pisačić

U realizaciji sudjelovali:
LUKA PISAČIĆ, 5 g.
NOA PISAČIĆ, 2 g.

Prvi put sudjeluju na reviji

* 153. TAJANSTVENE KNJIGE

(miniDV/miniDV, igrani, 2007, 07 min 00 sec)
Narodno sveučilište Dubrava
Dječji filmski klub MDF-a, Zagreb/Šibenik
Voditelj: Vedran Šamanović

U realizaciji sudjelovali:
LAURA KOVAK, 12 g.
ANTE ERCEGOVIĆ, 13 g.
IVAN ODAK, 12 g.
ANĐELA SVIRČIĆ, 12 g.
MARTINA ŠODA, 11 g.
TOMA KARAĐOLE, 14 g.
MATEA MIHOVILČEVIĆ, 14 g.
MARGARITA MANDIĆ, 13 g.
ANTONIO PARAĆ, 10 g.
SVEN GALOVIĆ, 12 g.
IVANA ČOBANOV, 13 g.
TENA BUJAS, 11 g.
ANTE ČOLAK, 13 g.
FRAN KOŠĆEC, 11 g.
KATE GAŠPEROV, 13 g.

154. TAJNA FANTOMA

(miniDV/miniDV, ostale vrste, 2008, 04 min 30 sec)
O.Š. „Antun Nemčić Gostovinski“, Koprivnica
FVD „Mravec“
Voditeljica: Karmen Bardek

U realizaciji sudjelovali:
PETRA KOVAČEVIĆ, 13 g.
ANJA SEVER, 13 g.

155. TEČE I TEČE...

(DV/DVD, dokumentarni, 2007/2008, 02 min 20 sec)
O.Š. Sikirevci ,Sikirevci
Kino video sekcija
Voditelj: Jure Ačkar

U realizaciji sudjelovali:
PETRA AČKAR, 6.R
JOSIP ŽIVIĆ, 6.R

156. TEŠKA NOĆ

(miniDV/miniDV, igrani, 2008, 06 min 20 sec)
FVK „Mirko Lauš“, Pitomača
Voditelj : Zdravko Jakupec

U realizaciji sudjelovali:
MARIJA TOMLJANOVIĆ, 8. R
MARTA ŠIROKI, 7. R
MARINA SMRČEK, 7. R
VERONIKA ŽIVKO, 7. R
KLARA NOVAKOVIĆ, 7. R
ANJA DIJAKOVIĆ, 7. R
DOMINIK GREGUREK, 7. R

157. THE BAND

(DV/DVD, dokumentarni, 2008, 03 min 00 sec)
O.Š. Horvati, Zagreb
Voditeljica: Suzana Delić

U realizaciji sudjelovali:
ENA ČUPIĆ, 6. R
LUCIJA DOBRANIĆ, 6. R
MIA TADIĆ, 6. R
MARKO DELIĆ, 8. R

* 158. 'TIČJI STAN

(miniDV/DVD, igrani, 2008, 03 min 06 sec)
O.Š. Tituša Brezovačkog, Zagreb
KIVK „Tituš“
Voditelj: Nevenka Mihovilić

U realizaciji sudjelovali:
MARKO BANTIĆ, 12 g.
KATARINA ŠTEFANAC, 12 g.
DOMAGOJ BAČIĆ, 12 g.

* 159. TIPKE OD SRCA

(miniDV/miniDV, dokumentarni, 2008, 05 min 00 sec)
Narodno sveučilište Dubrava, Zagreb
Filmska družina Centra za film i video
Voditelj: Željko Šturlić

U realizaciji sudjelovali:
MARINELA IŠTVANIĆ, 13 g.
IVA GEGIĆ, 15 g.
JOSIP MARKOVIĆ, 15 g.
MICHEL KUNTIĆ, 13 g.
LUCIJA GEGIĆ, 12 g.
FILIP ŠUŠKOVIĆ, 14 g.
VIKTORIJA FABIJANIĆ, 12 g.

160. TKO JE SVETI NIKOLA, A TKO DJED MRAZ

(DV/DVD, 16:9, reportaža, 2007, 06 min 30 sec)
O.Š. Ivanovec, Ivanovec
Filmska družina O.Š. Ivanovec
Voditelji: Nataša Kralj, Radovan Petković

U realizaciji sudjelovali:
IVA TKALČEC, 5.R
FILIP RUŽIĆ, 5.R
FILIP FODOR, 5.R
FILIP ŠAJNOVIĆ, 5.R
SARA BAŠEK, 5.R
LUCIJA TKALČEC, 5.R
SEBASTIAN PETEK, 5.R
MARTA ŽVORC, 5.R

161. TKO PIJE ZLO NE MISLI

(DV/DVD, animirani, 2007, 04 min 35 sec)
VANIMA Varaždinski animatori, Varaždin
Voditelji: Jasenka Ježovita, Hrvoje Selec

U realizaciji sudjelovali:
IVA ŠOBAK, 11 g.
MATIJA CAFUK, 11 g.
BENJAMIN NOVOSEL, 7 g.
MAYDA ROJNIK, 9 g.
ANA KOKOT, 8 g.
MISLAV HABULIN, 9 g.
MORANA BUNIĆ, 11 g.
IVANA GEČEK, 11 g.
BRUNO HABUNEK, 10 g.
LUKA ŠALAMUN, 12 g.

162. TORTA ZA PET

(miniDV/DVD, dokumentarni, 2008, 11 min 00 sec)
Filmska skupina Filmotrn
O.Š. Trnsko, Zagreb
Voditeljice: Andrea Bosanac i Lovorka Mudrovčić

Realizirao: JAN NEHVATAL, 14 g.

* 163. TRI LIVADNA PRIJATELJA

(MiniDV/DVD, animirani, 2008, 01 min 50 sec)
VK Mursa, Osijek
Voditeljica: Nataša Dorić

Realizirala: JULIJA JUKIĆ

164. TURIZAM SLATINSKOG KRAJA

(DV/DVD, dokumentarni, 2008, 10 min 52 sec)
O.Š. Eugena Kumičića, Slatina
Filmska videodružina „Iskrice“
Voditeljica: Đurđica Delić

U realizaciji sudjelovali:
ARIJANA DELIĆ, 14 g.
MIRTA TOMLJANOVIĆ, 14 g.
SANELA BENEŠ, 14 g.
DOMAGOJ KLEMENT, 14 g.
ANA MARIJA MARKOVIĆ, 14 g.

Prvi put sudjeluju na reviji

* 165. ULICE NAŠEG GRADA

(miniDV/DVD, dokumentarni, 2008, 03 min 16 sec)
O.Š. Spinut, Split
Medijska grupa
Voditeljica: Branka Radetić

U realizaciji sudjelovali:
IVAN BOROJEVIĆ, 13 g.
MARKO GRAHOVAC, 14 g.
MATEA GRBEŠA, 14 g.
ZRINKA KOMIĆ, 14 g.
BRUNO MUSTIĆ, 13 g.
IVANA VELOJIĆ, 14 g.

166. ULIČNI SVIRAČ

(miniDV/miniDV, igrani, 2008, 06 min 29 sec)
FVK „Mirko Lauš“, Pitomača
Voditelj: Zdravko Jakupec

U realizaciji sudjelovali:
ZVONIMIR FILJAK, 7. R
TAJANA ILA, 7. R
MATIJA BEDEKOVIĆ, 8. R
ALEN JAKOVIĆ, 7. R
DARIO MAKVIĆ, 7. R
NIKOLA JAKUPEC, 4. R
IVAN KOVAČ, 5. R
LEO FEL, 5. R
DOMINIK GREGUREK, 7. R

167. VANZEMALJCI DOLAZE

(DV/DVD, animirani, 2008, 01 min 00 sec)
O.Š. Medvedgrad, Zagreb
Filmska grupa
Voditelj: Boris Simeoni

Realizirao: IVAN ČULO, 10 g.

168. VAU VAU

(miniDV/DVD, igrani, 2008, 06 min 00 sec)
Autorski studio - FFV
Sekcija mladih
Voditelj: Dušan Vugrinec Vugi

U realizaciji sudjelovali:
VID VUGRINEC, 8 g.
LUKA VUGRINEC, 10 g.

169. VEČERNJE VIJESTI

(miniDV/miniDV, igrani, 2008, 02 min 44 sec)
FKVK Zaprešić, Zaprešić
Voditelj: Jadranko Lopatić

U realizaciji sudjelovali:
PATRIK HORVAT, 14 g.
MARIJA HORVAT, 13 g.
JELENA GOLUB, 13 g.
DOMAGOJ KUDEK, 12 g.
TONY PAVIČEVIĆ, 10 g.

* 170. VEGIĆI

(miniDV/miniDV, dokumentarni, 2007, 12 min 23 sec)
O.Š. Eugena Kumičića, Velika Gorica
Voditeljica: Goranka Dimoski

U realizaciji sudjelovali:
TINA RADIĆ, 14 g.
FILIP MATIJEVIĆ, 14 g.
IVANA KOVAČEVIĆ, 13 g.
HELENA RUKLIĆ, 13 g.
ANTE MEDIĆ, 13 g.
MARIJA RADOŠ, 13 g.

171. VELIKI ODMOR

(DV/DVD, dokumentarni, 2008, 04 min 27 sec)
O.Š. „Bol“, Split
Voditeljica: Vedrana Mihanović

U realizaciji sudjelovali:
ANTE SPAJIĆ, 12 g.
DUJE RUŽIČIĆ, 12 g.
DOMAGOJ RAJČIĆ, 12 g.
PETRA BARAĆ, 12 g.
IVAN ARMANDA, 12 g.

Prvi put sudjeluju na reviji

* 172. VELIKI PRASAK

(miniDV/miniDV, animirani, 2008, 01 min 35 sec)
FVK „Mirko Lauš“, Pitomača
Voditelj : Zdravko Jakupec

U realizaciji sudjelovali:
LUKA CRLENJAK, 4. R
MARKO VIDA, 5. R
ROBERTA SMRČEK, 4. R

* 173. VENERA

(miniDV/miniDV, animirani, 2008, 01 min 00 sec)
CTK Zaprešić, Zaprešić
FKVK Zaprešić, Zapešić
Voditelj: Jadranko Lopatić

U realizaciji sudjelovali:
JELENA GOLUB, 13 g.
MARIJA HORVAT, 13 g.

174. VETERINAR

(miniDV/DVD, reportaža, 2008, 02 min 34 sec)
O.Š. „Antun i Stjepan Radić“, Gunja
SKIG - Studio kreativnih ideja Gunja
Voditelj: Josip Krunić

U realizaciji sudjelovali:
LUKA KEVRIĆ, 14 g.
VALERIO FRANKOVIĆ, 14 g.

175. VJEŠTICA

(miniDV/miniDV, animirani, 2008, 01 min 00 sec)
FVK „Mirko Lauš“, Pitomača
Voditelj : Zdravko Jakupec

U realizaciji sudjelovali:
VERONIKA ŽIVKO, 7. R
KLARA NOVAKOVIĆ, 7. R
ANJA DIJAKOVIĆ, 7. R

176. VJEŽBA 1

(DV/DVD, animirani, 2008, 00 min 54 sec)
O.Š. Ivana Cankara, Zagreb
FD „Cankarevci“
Voditelj: Predrag Vukičević

U realizaciji sudjelovali:
ANA MARIJA VRHOVEC
NIKOLINA MIKIĆ
PATRIK KOVAČIĆ
LAURA PINTAR BELINA
MARIJA GULIĆ

* 177. VREMEPLOV SA 7 ULAZA

(Digi8/DVD, dokumentarni, 2008, 05 min 00 sec)
VK Mursa i CTK Osijek, Osijek
Voditelj: Aleksandar Muharemović

U realizaciji sudjelovali:
TAMARA MAZUR
MIHAELA MAZUR
ANTONIO TALAJA

178. VRTLARKO VILI

(miniDV/miniDV, igrani, 2008, 05 min 05 sec)
O.Š. „Antun Nemčić Gostovinski“, Koprivnica
FVD „Mravec“
Voditeljica: Karmen Bardek

U realizaciji sudjelovali:
LEONARDA GROŠIĆ, 10 g.
VERONIKA LOJAN, 9 g.
PAULA FILJAR, 10 g.
LINA MUSIĆ, 9 g.
LEA BOJANOVIĆ, 9 g.

179. VULICE VU NAŠEM SELU

(miniDV/DVD, dokumentarni, 2008, 15 min 00 sec)
Mlađa dramska skupina KUD-a Ivan Vitez Trnski, Novigrad Podravski
Voditeljica: Katarina Franjo

U realizaciji sudjelovali:
MARTINA PETRAS, 12 g.
EVELIN KOVAČ, 12 g.
MONIKA ĆOSIĆ, 14 g.
MISLAV KUČANDA, 14 g.
LANA MAĐER, 15 g.
MARIJA DUGA, 15 g.
DRAGANA KLARIĆ, 15 g.
ALMA YASIN, 15 g.
TEODORA ŠESTAK, 17 g.
DANIJELA BUKOVČAN, 17 g.

Prvi put sudjeluju na reviji

* 180. WC

(DV/DVD, reportaža, 2008, 06 min 53 sec)
O.Š. „Stanovi“, Zadar
Voditeljice: Slavica Kovač, Suzana Phillips

U realizaciji sudjelovali:
ANTONELA MATULJ, 13 g.
ANTONIO BIRKIĆ, 13 g.
ANĐELA ZELIĆ, 13 g.

181. ZABORAVLJENA LJEPOTA

(miniDV/DVD, ostale vrste, 2008, 04 min 51 sec)
O.Š. „Vidovec“, Vidovec
Voditeljica: Sanja Biškup

U realizaciji sudjelovali:
VALENTINO CAFUK, 7. R
PAULA BREZOVEC, 7. R
ANTUN POZDER, 6. R
ANDRIJANA PETRINA, 7. R
MIRELA KUBAT, 7. R
MARIN KLIČEK, 7. R
ANITA PLEČKO, 7. R

* 182. ZABORAVLJENO CARSTVO

(DV/miniDV, dokumentarni, 2008, 10 min 00 sec)
O.Š. Rudeš, Zagreb
Voditeljice: Mirjana Jukić, Katica Šarić

U realizaciji sudjelovali:
ZVONIMIR BORAS, 14 g.
ADRIANA SUDARIĆ, 14 g.
STELLA BREGAR, 14 g.
KARLO BATISTIĆ, 14 g.
LEA ANDROIĆ, 14 g.
ANJA TOMAS, 14 g.
SARA ŠANTEK, 14 g.
ALISA HASANBEGOVIĆ, 14 g.

183. ZAGREBAČKA PRIČA

(miniDv/miniDV, igrano – dokumentarni, 2008, 08 min 30 sec)
HFS, Zagreb
Dokumentarna radionica u okviru programa Škola u kinu Tuškanac
Voditeljica: Marina Zlatarić

U realizaciji sudjelovali:
ANA CRNJAK, 12 g.
IVAN SOLDO, 14 g.
JANKO RASTIĆ TRINAJSTIĆ, 11 g.
MARTIN DOBRINČIĆ, 13 g.
TENA LOVRIĆ, 13 g.
KATARINA ŠTEFANAC, 12 g.
SARAH SORIĆ, 13 g.
IVA NEKIĆ, 13 g.
DOMINIK GRDANJSKI, 12 g.
DORIS MARINIĆ, 13 g.
IVAN ANDRIJANIĆ, 13 g.

Prvi put sudjeluju na reviji

* 184. ZASLUŽENI ODMOR

(miniDV/miniDV, reportaža, 2008, 06 min 10 sec)
Narodno sveučilište Dubrava, Zagreb
Filmska družina Centra za film i video
Voditelj: Željko Šturlić

U realizaciji sudjelovali:
MARINELA IŠTVANIĆ, 13 g.
IVA GEGIĆ, 15 g.
JOSIP MARKOVIĆ, 15 g.
MAJA HANIĆ, 13 g.
LUCIJA GEGIĆ, 12 g.

* 185. ZBUNJOLA

(miniDV/miniDV, igrani, 2006, 05 min 20 sec)
HFS
Videoradionica Kraljevica
Voditelj: Miroslav Klarić

U realizaciji sudjelovali:
LEO STANIŠIĆ
JOSIPA ANĐAL
MARINA PAVIĆ
MARINA JURIŠIĆ
ROKO BRKLJAČIĆ
MARKO DUGONJIĆ
KATARINA MODRIĆ
ANDREJ SREŠ
INGRID NEKIĆ
DOMINIK BISTROVIĆ
FILIP MATIJEVIĆ
MARIJA RADOŠ
SANDRA BANAS

Prvi put sudjeluju na reviji.

* 186. ZLATAROVO ZLATO

(miniDV/miniDV, dokumentarni, 2006, 09 min 59 sec)
O.Š. Eugena Kumičića, Velika Gorica
Voditeljica: Goranka Dimoski

U realizaciji sudjelovali:
VID DIMOSKI, 15 g.
MATIJA KLJAJIĆ, 15 g.
JOSIP TOMEC, 15 g.
IDA KOMNENIĆ, 14 g.
JOSIP ZGURIĆ, 14 g.
IVA STIPIĆ, 14 g.
VALENTINA RADOŠ, 14 g.
BERNARDA LANA MAJIĆ, 14 g.
HRVOJE SOVINA, 15 g.
ANA ŠEGO, 14 g.

187. ZLATNA PALICA

(miniDV/miniDV, reportaža, 2008, 03 min 47 sec)
O.Š. Ljudevita Gaja, Zaprešić
Videodružina Gajevci
Voditeljica: Marija Radočaj

U realizaciji sudjelovali:
JURICA PICAK, 13 g.
MATEJ JULARIĆ, 13 g.
IVANA MIHALJEVIĆ, 13 g.
MARTINA HRKAĆ, 13 g.

* 188. ZMAJEVSKA OBITELJ

(DV/DVD, animirani, 2008, 03 min 11 sec)
Udruga „Put“, Labin
Voditeljica: Mirela Radoš

U realizaciji sudjelovali:
NINA BON, 10 g.
NIKOLINA GUŠTIN, 10 g.
RINO RIGO, 9 g.
ROŽA ŠURAN, 9 g.
SARA MOGOROVIĆ, 10 g.
NIKŠA BERKOVIĆ, 10 g.
DENISE PAULIŠIĆ, 9 g.

Prvi put sudjeluju na Reviji

* 189. ŽELJAN MIRA

(miniDV/miniDV, igrani, 2005, 03 min 40 sec)
HFS
Videoradionica Kraljevica
Voditelj: Miroslav Klarić

U realizaciji sudjelovali:
HELENA ŠPINDERK
DEA NUIĆ
KATARINA IVIĆ
DENI KAŠIĆ
SANDI FATIĆ
LEONARDO ČANČAREVIĆ
IVAN BAKOVIĆ

Prvi put sudjeluju na reviji

190. ŽIVJELI

(DV/DVD, igrani, 2008, 0 min 49 sec)
O.Š. Sikirevci, Sikirevci
Voditelj: Antun Bertinovec

U realizaciji sudjelovali:
JOSIP ŽIVIĆ, 6.R
NIKOLA BENAKOVIĆ, 6.R

191. ŽIVOTINJA DANA – VJEVERICA

(miniDV/DVD, reportaža, 2008, 02 min 08 sec)
O.Š. „Antun i Stjepan Radić“, Gunja
SKIG - Studio kreativnih ideja Gunja
Voditelj: Josip Krunić

U realizaciji sudjelovali:
KARLA MATIĆ, 13 g.
INKA ČERNIĆ, 13 g.
TOMISLAV STOJANOVIĆ, 16 g.

192. ŽUŽINI DJEČACI SKLADATELJI

(miniDV/DVD, ostale vrste, 2008, 06 min 05 sec)
O.Š. „Antun i Stjepan Radić“, Gunja
SKIG - Studio kreativnih ideja Gunja
Voditelj: Josip Krunić

U realizaciji sudjelovali:
MARKO DUGONJIĆ, 15 g.
MIJA MATASOVIĆ, 15 g.
TOMISLAV STOJANOVIĆ, 16 g.

193. X RUNNERS

(DV/DVD, ostale vrste, 2008, 02 min 26 sec)
O.Š. Jurja Dobrile, Rovinj
Voditeljica: Ivanka Strmečki

U realizaciji sudjelovali:
KREŠIMIR TAVAS, 14 g.
PERICA RAŠIĆ, 14 g.
PETRA BURŠIĆ, 14 g.
KRISTINA JAKUPI, 14 g.
STEFANO ZEC, 14 g.
DAVID IVANIŠEVIĆ, 14 g.
SANDI MARUŽIN, 14 g.

Tabela

45. revija hrvatskog filmskog stvaralaštva
44. REVIJA HRVATSKOG FILMSKOG I VIDEOSTVARALAŠTVA
43. REVIJA HRVATSKOG FILMSKOG I VIDEOSTVARALAŠTVA
42. REVIJA HRVATSKOG FILMSKOG I VIDEOSTVARALAŠTVA
41. REVIJA HRVATSKOGA FILMSKOG I VIDEOSTVARALAŠTVA
40. REVIJA HRVATSKOGA FILMSKOG I VIDEOSTVARALAŠTVA
39. REVIJA HRVATSKOGA FILMSKOG I VIDEOSTVARALAŠTVA
38. revija hrvatskoga filmskog i videostvaralaštva, Samobor
37. Revija hrvatskoga filmskog i videostvaralaštva
36. Revija hrvatskoga filmskoga i videostvaralaštva
1-10/11





















Statistika posjeta