42. REVIJA HRVATSKOG FILMSKOG I VIDEO STVARALAŠTVA DJECE I MLADEŽI
Popis prispjelih radova u kategoriji djece
Videoostvarenja prispjelia za 42. reviju hrvatskoga filmskog i videostvaralaštva djece i mladeži
Napomena: Radovi označeni zvjezdicom odlukom Ocjenjivačkog suda u sastavu: Maja Flego, Krešimir Mikić, Jasna Pandžić, Snježana Tribuson i Slaven Zečević odabrani su za revijske programe.
a) djeca
*1. BAŠ NE IZGLEDAŠ DOBRO
(Mini DV, igrani, 2004., 59 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Jasmina Mešić, 14 godina
Dino Mešić, 14 godina
Lirija Shabanaj, 14 godina
Marko Paternost, 14 godina
Miranda Kreković, 13 godina
Filmska skupina OŠ Otok, Zagreb
Voditeljica: Jelena Bunijevac Matičić
2. BEZ RIJEČI…
(Mini DV, otvorena kategorija, 2004., 1 min.)
U realizaciji sudjelovali:
Marko Anić, 12 godina
Vicko Baranović, 12 godina
Andrea Jurić, 13 godina
Kristina Jurić, 7. razred
Matea Jurić, 7. razred
Maja Petković, 7. razred
Filmska grupa OŠ Jurja Šižgorića, Šibenik
Voditeljica: Ivana Rupić
3. BRAVO MARKO!
(Mini DV, igrani, 2004., 1 min. 32 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Marko Damjanković
Valentina Milašinović
Bernarda Dragić
Jelena Pavičić
Arnela Jurić
Anja Arčabić
Tajana Pavković
FOVIT Iskra, Spomen područje Jasenovac, Jasenovac
Voditelj: Matija Šepović
Kinoklub prvi put sudjeluje na Reviji!
*4. BRICO
(Mini DV, dokumentarni, 2004., 8 min. 19 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Dajana Vuković, 14 godina
Ana Nikolić, 14 godina
KMT OŠ Sikirevci, Sikirevci
Voditelj: Jure Ačkar
*5. COURAGE
(VHS, igrani, 2003/2004., 2 min. 10 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Nikola Stojanović, 8 godina
Olivera Stojanović, 14 godina
Astronomsko društvo "Giordano Brundo" i OŠ Beli Manastir, Beli Manastir
Voditeljica: Nada Stojanović
*6. CRKVA GOSPE VAN GRADA
(Mini DV, reportaža, 2004., 9 min. 5 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Marijana Bezjak, 13 godina
Antica Filipović-Grčić, 13 godina
Klaudija Mitrović, 13 godina
Barbara Škugor, 13 godina
Franka Staničić, 13 godina
Videoklub Faust OŠ Fausta Vrančića, Šibenik
Voditelj: Tomislav Crnogaća
Postprodukcija: Hrvatski filmski savez
1. CRTICA
(VHS, igrani, 2004., 1 min. 18 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Beata Maurić, 12 godina
Blanka Horvat, 12 godina
Karolina Pacl, 12 godina
Tibor Totarvaj
Robert Huđik
OŠ Zmajevac, Zmajevac
Voditeljica: Roberta Pavić
*8. CVIJET
(Mini DV, igrani, 2004., 1 min.)
U realizaciji sudjelovali:
Bernarda Dragić
Arnela Jurić
Jelena Pavičić
Valentina Milašinović
Marko Damjanković
FOVIT Iskra, Spomen područje Jasenovac, Jasenovac
Voditelj: Matija Šepović
Kinoklub prvi put sudjeluje na Reviji!
9. ČIJA KOLA…
(Mini DV, reportaža, 2003., 5 min. 4 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Dijana Vuković, 14 godina
Ana Nikolić, 14 godina
Novinarska družina OŠ Sikirevci, Sikirevci
Voditelj: Jure Ačkar
*10. ČOKOLADNI KUP
(VHS, reportaža, 2004., 3 min.)
U realizaciji sudjelovali:
Tomislav Gregurićević, 13 godina
Ana Nikolić, 14 godina
Dajana Vuković, 14 godina
Antun Barac, 12 godina
Tomislav Butković, 12 godina
Stjepan Lovrić, 13 godina
OŠ Sikirevci, Sikirevci i Videodružina Bezvizije Zajednice tehničke kulture, Slavonski Brod
Voditelji: Jure Ačkar i Mladen Damjanović
*11. ČOKOLADNA LJUBAV
(Mini DV, igrani, 2004., 5 min. 30 sec. )
U realizaciji sudjelovali:
Karlo Kalinić, 11 godina
Tea Kokotović, 11 godina
Tena Marković, 11 godina
Iva Rukavina, 11 godina
Karlo Kalinić, 11 godina
Martina Švarc, 11 godina
Andro Dundić, 11 godina
Philip Lonjak, 11 godina
Matija Zorić, 11 godina
Tomislav Grabar, 11 godina
Tomislav Slunjski, 11 godina
Prva osnovna škola Bartola Kašića, Zagreb
Voditeljica: Marina Zlatarić
*12. DAH VREMENA
(Mini DV, dokumentarni, 2003., 7 min. 20 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Monika Bešlić, 6. razred
Anita Dević, 6. razred
Alan Fluka, 7. razred
Katarina Filaković,
Iva Gegić, 7. razred
Barbara Kostrec, 6. razred
Sandra Kovač, 6. razred
Kristina Krvarić, 7. razred
Marija Lacmanović, 6. razred
Lucijana Marčinković, 6. razred
Josip Marković, 7. razred
Anamarija Mužić, 6. razred
Stjepan Nimac, 6. razred
Matea Petar, 6. razred
Patricia Popović, 6. razred
Josipa Roso, 7. razred
Centar za film i video Narodnog sveučilišta Dubrava, Zagreb
Voditelj: Željko Šturlić
Postprodukcija: Hrvatski filmski savez
13. DA LI STE ZA?!
(VHS, dokumentarni, 2004., 2 min. 50 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Jelena Kulović, 15 godina
Ivona Jurešić, 14 godina
Dina Rajković, 15 godina
Filmska družina OŠ Galdovo, Sisak
Voditeljica: Aziza Tominac
14. DAR
(Mini DV, dokumentarni, 2004., 2 min. 53 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Sanja Pek, 13 godina
Jelena Međimurec, 13 godina
Željka Jekešić, 13 godina
Josip Majsak, 13 godina
Emil Poljanac, 13 godina
OŠ Ljudevita Gaja, Zaprešić
Voditeljica: Marija Radočaj
*15. DJEČAK I ZMAJ
(Mini DV, animirani, 2004., 2 min. 18 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Vanda Kipke, 11 godina
Marsel Pongrac, 11 godina
Darko Zlatarek, 11 godina
Zoran Šoltić, 13 godina
David Dominić, 12 godina
Denis Nemet, 10 godina
Dorian Šipoš, 10 godina
Karlo Siladi, 9 godina
Paula Borko, 14 godina
Sara Čuka, 13 godina
Ana Haček, 13 godina
Ivana Mihalec, 14 godina
Vjera Salopek, 12 godina
Škola animiranog filma, Čakovec
Voditelji: Edo Lukman i Jasminka Bijelić
16. DOBRA I LOŠA ODLUKA
(VHS, igrani, 2003/2004., 3 min. 17 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Mate Milas, 14 godina
Ivona Đuranec, 14 godina
Maja Martonja, 14 godina
Karla Slonje, 14 godina
Marina Belančić, 14 godina
Martina Gregurić, 14 godina
Mia Barić, 14 godina
Tena Gubić, 14 godina
Petar Heinrich, 13 godina
Filmska grupa OŠ Medvedgrad, Zagreb
Voditelj: Boris Simeoni
*17. DOĐI, VIDI, POPNI SE
(VHS, dokumentarni, 2004., 4 min. 14 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Ivana Ujčić, 8. razred
Gabrijela Finderle, 8. razred
Mateo Pavlišić, 6. razred
Video grupa OŠ Vladimira Nazora, Pazin
Voditeljica: Ljiljana Matošević-Levak
*18. DOMAGOJ
(Mini DV, reportaža, 2004., 8 min. 30 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Jelena Mikulandra, 13 godina
Dorotea Piližota, 12 godina
Filmska grupa OŠ Jurja Šižgorića, Šibenik
Voditeljica: Ivana Rupić
Postprodukcija: Hrvatski filmski savez
19. DOMINE
(Mini DV, igrani, 2004., 40 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Alen Nikolić, 15 godina
Ivan Paponja, 15 godina
FKK Đakovo, Đakovo
Voditelj: Damir Tomić
20. DRAGA MAMA
(VHS, otvorena kategorije, 2003., 3 min. 25 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Ana Rajič, 15 godina
Josip Marjanović, 15 godina
Mato Petković, 15 godina
KK Zlatna dolina Oš fra Kaje Adžića, Pleternica
Voditelj: Mirko Šarić
*21. DUHOVI IZ AUSTRALIJE
(DV 8, igrani, 2003., 5 min.)
U realizaciji sudjelovali:
Sara Lustig
Ana Zelić
Katica Šubarić
Ena Adamović
Marko Vukojević
Justina Vojaković Fingler
Olga Kovačević
Ana Milanović
Slaven Lendić
Kristina Blažević
OŠ Mladost, Osijek
Voditelj: Velimir Rodić
22. EGO
(Mini DV, otvorena kategorija, 2004., 2 min. 47 sec.)
Realizacija: Ivan Balog, 14 godina
FKK Đakovo, Đakovo
Voditelj: Damir Tomić
23. EKO-2004.
(VHS, dokumentarni, 2004., 8 min. 9 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Mario Butorac, 5. razred
Ivan Radinić, 5. razred
Zoran Bodo, 7. razred
Ante Ćurić, 5. razred
Matija Ivelić, 5. razred
Matej Ćurić, 5. razred
Miro Marinčić, 6. razred
Kinoklub I. osnovne škole Bjelovar, Bjelovar
Voditelj: Ljubo Marković
*24. EKSPLOZIJA VRŠNJAČKOG NASILJA
(VHS, dokumentarni, 2004., 9 min. 45 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Ivana Kelava, 13 godina
Bojan Perić, 14 godina
Daniel Pejić, 17 godina
SKIG - Studio kreativnih ideja Gunja pri OŠ Antuna i Stjepana Radića, Gunja i Gimnazija Županja, Županja
Voditelj: Josip Krunić
25. FACE TO FACE
(Mini DV, otvorena kategorija, 2004., 40 sec.)
Realizacija: Ivan Paponja, 15 godina
FKK Đakovo, Đakovo
Voditelj: Damir Tomić
*26. FILMOLJUPCI
(Mini DV, reportaža, 2004., 9 min. 30 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Andrijana Kristić, 6. razred
Margareta Matenda, 6. razred
Iva Ćorić, 6. razred
Kristina Želježnjak, 6. razred
Eva Medak, 6. razred
Kinoklub I. osnovne škole Bjelovar, Bjelovar
Voditeljica: Davorka Bačeković-Mitrović
Postprodukcija: Hrvatski filmski savez
*27. FRIZURE, FRIZURE
(VHS, igrani, 2004., 4 min. 22 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Nikolina Gržević, 6. razred
Antonela Bašić, 6. razred
Martina Franković, 6. razred
Paola Šimičić, 6. razred
Toni Bažon, 7. razred
Ivana Ujčić, 8. razred
Mateo Pavlišić, 6. razred
Video grupa OŠ Vladimira Nazora, Pazin
Voditeljica: Ljiljana Matošević-Levak
*28. GOVORIMO LI HRVATSKI?!
(Mini DV, reportaža, 2004., 3 min. 6 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Miranda Kreković, 13 godina
Jasmina Mešić, 14 godina
Dino Mešić, 14 godina
Lirija Shabanaj, 14 godina
Filmska skupina OŠ Otok, Zagreb
Voditeljica: Jelena Bunijevac Matičić
*29. GRAFITI
(Mini DV, otvorena kategorija, 2004., 2 min. 4 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Marija Mišković, 11 godina
Stjepan Marićević, 11 godina
Matea Ribarević, 11 godina
Maruška Đukić, 11 godina
Karlo Seidl, 11 godina
Petra Lovrić, 13 godina
Filmska skupina OŠ Frana Galovića, Zagreb
Voditeljica: Nada Arbutina
30. GRGUREVO
(VHS, dokumentarni, 2004., 12 min. 23 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Marijana Matoković, 15 godina
Marija Nemet, 15 godina
Daniel Štimac, 15 godina
Željana Soldo, 14 godina
Tomislav Štefanek, 15 godina
Gabrijela Jukičić
Bojana Zorić, 15 godina
Nikolina Martinović, 14 godina
Videodružina OŠ Julija Kempfa, Požega
Voditeljica: Katarina Ćosić
31. HRVATSKI DORUČAK, NAJVEĆI DORUČAK
(VHS, dokumentarni, 2004., 2 min. 10 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Luka Šarlija, 13 godina
Monika Pinkle, 13 godina
Ana Krušelj, 13 godina
Lela Pintarić, 13 godina
Lara Ormuš, 13 godina
Kinoklub Mravec OŠ Antuna Nemčića Gostovinskog i ZTK Koprivnica, Koprivnica
Voditeljica: Karmen Bardek
*32. IGRAČKA
(DV 8, 2003., 5 min.)
U realizaciji sudjelovali:
Matea Malin
Bojan Đurkas
Tea Vučić
Ozren Draženović
Martin Slanec
Marija Ćorić
Matija Krajnik
Tihana Zec
Sanja Heleš
Darijana Jurić
Ena Abfal
OŠ Petrinja, Petrinja
Voditelj: Velimir Rodić
Kinoklub prvi put sudjeluje na Reviji!
33. IGRA ZA 2 (DVA)
(VHS, igrani, 2004., 12 min.)
U realizaciji sudjelovali:
Ana Brajak, 8. razred
Mario Koluder, 8. razred
Kristijan Šimanović, 8. razred
Petar Palijaš, 8. razred
Matija Sakoman, 7. razred
Dijana Gradski
Matea Pranjić, 7. razred
Kristina Markulin, 8. razred
Kinoklub Klinček OŠ Klinča sela, Klinča sela
Voditelj: Hrvoje Novosel
Kinoklub prvi put sudjeluje na Reviji!
*34. INSPEKTOR
(VHS, igrani, 2003., 7 min. 17 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Martina Jerković, 11 godina
Mateo Belušić, 11 godina
Marko Derossi, 11 godina
Igor Šimunović, 11 godina
Matej Špoljarić, 11 godina
Ivan Kilinčan, 11 godina
Borna Buzarinov, 11 godina
Mateo Jukić, 11 godina
Luka Dujmović, 11 godina
OŠ "Milan Brozović", Kastav
Voditelj: Smiljan Grbac
Kinoklub prvi put sudjeluje na Reviji!
35. ISTRAGA
(VHS, igrani, 2004., 10 min. 24 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Tobias Zvonc, 8. razred
Petar Svedrec, 7. razred
Ivan Zovak, 7. razred
Petra Rodić, 7. razred
Petra Fabijančić, 7. razred
Tea Skelin, 7. razred
Ante Mikulić, 7. razred
Video studio Brundo OŠ Vladimira Nazora, Zagreb
Voditelj: Zlatko Ivanović
*36. IZA MASKE
(DV 8, igrani, 2004., 5 min. 15 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Maja Kovačević, 14 godina
Arsen Šostar, 15 godina
Maja Goreta, 14 godina
Tamara Karin, 14 godina
Arijana Tolj, 13 godina
Dijana Dodik, 13 godina
Anđela Piplica, 13 godina
Nikolina Ferderbar, 13 godina
OŠ Knin, Knin
Voditeljica: Gordana Knez
37. IZA REŠETAKA
(Mini DV, dokumentarni, 2004., 4 min. 28 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Ivan Paponja, 15 godina
Ivan Balog, 14 godina
FKK Đakovo, Đakovo
Voditelj: Damir Tomić
38. IZLOŽBA STARIH ZANATA
(VHS, dokumentarni, 2004., 7 min. 14 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Matko Oguić, 7. razred
Zvonimir Radišić, 6. razred
Matija Blažević, 6. razred
Deni Vitković, 7. razred
Ivan Luketić, 6. razred
Kinoklub 4T OŠ Kozala, Rijeka
Voditeljica: Petra Ključarić
*39. JANKO I KORNJAČA
(Mini DV, animirani, 2004., 1 min. 30 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Lucija Papa, 12 godina
Helena Špinderk, 11 godina
Mihaela Tikvica, 12 godina
Ivana Benko, 11 godina
Sandra Ulrich, 12 godina
Monika Ključarić, 11 godina
OŠ Antuna Augustinčića i CTK Zaprešić, Zaprešić
Voditelj: Jadranko Lopatić
40. JE L' NAM ŽIVOT PONEKAD CRVOTOČINA?
(VHS, igrani, 2004., 13 min.)
U realizaciji sudjelovali:
Filip Prekupec, 13 godina
Kristijan Ivančić, 13 godina
Dino Medvidović, 13 godina
Tina Bičak, 13 godina
Filmska skupina OŠ Prečko, Zagreb
Voditeljica: Ksenija Kancijan
*41. KAD NEMAMO KRILA
(Mini DV, dokumentarni, 2004., 8 min. 44 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Monika Šorša
Mateja Pondeljak
Kruno Gorup
OŠ Janka Leskovara, Pregrada, FVK Pregrada i Autorski studio-ffv, Zagreb
Voditelj: Milan Bunčić
*42. KEŠ
(Mini DV, igrani, 2004., 2 min. 52 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Miranda Kreković, 13 godina
Ante Mihaljević, 14 godina
Marko Paternost, 14 godina
Josip Kustić, 14 godina
Filmska skupina OŠ Otok, Zagreb
Voditeljica: Jelena Bunijevac Matičić
*43. KLUPA
(Mini DV, animirani, 2004., 3 min. 12 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Vanda Kipke, 11 godina
Barbara Hegeduš, 11 godina
Dorian Marciuš, 9 godina
Lidija Kipke, 9 godina
Marija Izabela Rajić, 9 godina
Marko Trupković, 11 godina
Nikola Trupković, 10 godina
Sara Došen, 9 godina
Stephen Šalamon, 8 godina
Tala Srnec, 9 godina
Vanesa Čuka, 11 godina
Iva Horvat, 11 godina
Škola animiranog filma, Čakovec
Voditelji: Edo Lukman i Monika Vrtarić
*44. K'O JAJE JAJETU
(VHS, igrani, 2003., 3 min. 40 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Krešimir Radoš, 14 godina
Domagoj Radoš, 14 godina
Helena Jelušić, 14 godina
Tamara Ješić, 14 godina
Jelena Zavidić, 14 godina
Aleksandra Katić, 14 godina
Dajana Diklić, 14 godina
OŠ "Milan Brozović", Kastav
Voditelj: Smiljan Grbac
Kinoklub prvi put sudjeluje na Reviji!
45. KORACI
(Mini DV, otvorena kategorija, 2004., 1 min.)
U realizaciji sudjelovali:
Marko Anić, 12 godina
Vicko Baranović, 12 godina
Filmska grupa OŠ Jurja Šižgorića, Šibenik
Voditeljica: Ivana Rupić
*46. KOTLOVNICA
(VHS, reportaža, 2004., 5 min.)
U realizaciji sudjelovali:
Nina Čivrag
Igor Medved
Alen Rebrović
Antonio Sertić
Mario Kisegi
Samantha Deković
Matea Bošnjak
Dragana Matošević
Matea Gradaščević
Kristina Kalapač
OŠ Rudeš, Zagreb
Voditeljica: Mirjana Jukić
*47. KRISTININA NOVA ADRESA
(Mini DV, dokumentarni, 2004., 10 min. 26 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Nina Čivrag, 8. razred
Ante Lovrić Vukačić, 8. razred
Ivana Dimač, 8. razred
Kristina Kalapač, 8. razred
OŠ Rudeš, Zagreb
Voditeljice: Mirjana Jukić i Katica Šarić
Postprodukcija: Hrvatski filmski savez
48. KUHARI
(Mini DV, igrani, 2004., 4 min. 55 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Marija Mišković, 11 godina
Stjepan Marićević, 11 godina
Maruška Đukić, 11 godina
Matea Ribarević, 11 godina
Karlo Seidl, 11 godina
Antonio Slišković, 11 godina
Josipa Miličević, 11 godina
Mislav Barbarić, 11 godina
Filmska skupina OŠ Frana Galovića, Zagreb
Voditeljica: Nada Arbutina
*49. LANČIĆ ZA HRABROST
(DV 8, igrani, 2003., 5 min.)
U realizaciji sudjelovali:
Matea Matovina
Mario Ferderber
Ana Radaković
Jasna Sorić
Nikolina Špoljarić
Predrag Vuković
Ružica Matovina
Nikola Biga
OŠ Plitvička jezera, Plitvička jezera
Voditelj: Velimir Rodić
Kinoklub prvi put sudjeluje na Reviji!
50. LEPTIR
(DV 8, igrani, 2003., 5 min.)
U realizaciji sudjelovali:
Jelena Šestinac
Dino Bosak
Ivana Ernečić
Željka Jekešić
Petra Prstačić
Tajana Ostojić
Sanja Pek
OŠ Ljudevita Gaja, Zaprešić
Voditelj: Velimir Rodić
*51. LIFT
(Mini DV, igrani, 2004., 2 min. 14 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Ivana Ivančić, 11 godina
Valentina Zbukvić, 11 godina
Manda Klarić, 11 godina
Josipa Lebo, 11 godina
Ivana Barbarić, 11 godina
Maja Bagarić, 11 godina
Jelena Galić, 11 godina
CTK Zaprešić, Zaprešić
Voditelj: Miroslav Klarić
52. LIJEPO TI JE LONJSKO POLJE
(VHS, dokumentarni, 2004., 7 min. 30 sec)
U realizaciji sudjelovali:
Dado Marinić, 12 godina
Marko Knezović, 12 godina
Leda Harmicar, 12 godina
Ana Rukavina, 13 godina
Zvonimir Canjuga, 12 godina
OŠ Stjepana Kefelje, Kutina
Voditeljica: Branka Krančević
*53. LJUBAV JE BOL
(Mini DV, igrani, 2004., 59 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Dajana Vuković, 14 godina
Emilija Mandura, 14 godina
Ivan Čivić, 14 godina
Goran Džambo, 14 godina
KMT OŠ Sikirevci, Sikirevci
Voditelj: Jure Ačkar
*54. LJUBAV I DROGA
(VHS, igrani, 2004., 3 min. 28 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Stipe Erić
Marko Petir
Hiam Hamed
Ana Brcko
Viktorija Marinković
Kinoklub Štrosići OŠ Josipa Jurja Strossmayera, Zagreb
Voditeljica: Zorica Klinžić
Kinoklub prvi put sudjeluje na Reviji!
55. LJUBAVNI TROKUT
(Mini DV, igrani, 2004., 4 min. 47 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Petra Jug
Mirjana Strabić
Matija Hršak
Ivana Filipčić
Ivica Krušlin
Kruno Gorup
OŠ Janka Leskovara, Pregrada
Voditelj: Milan Bunčić
56. MAGIC
(Mini DV, otvorena kategorija, 2004., 49 sec.)
Realizacija: Ivan Paponja, 15 godina
FKK Đakovo, Đakovo
Voditelj: Damir Tomić
57. MAMAC
(Mini DV, dokumentarni, 2004., 49 sec.)
Realizacija: Mislav Ćališ, 14 godina
FKK Đakovo, Đakovo
Voditelj: Damir Tomić
*58. MATINE KOŠARE
(VHS, dokumentarni, 2004., 9 min. 30 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Zoran Bodo, 7. razred
Mario Butorac, 6. razred
Ivan Radinić, 6. razred
Ante Ćurić, 5. razred
Kinoklub I. osnovne škole Bjelovar, Bjelovar
Voditelji: Ljubo Marković i Ivana Turković
59. MLADOST SUPER STAR SHOW
(Mini DV, otvorena kategorija, 2004., 1 min. 48 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Olga Kovačević, 8. razred
Ena Adamović, 8. razred
Ivan Lončar, 8. razred
Elija Vekić, 8. razred
Katarina Totarvaj, 8. razred
Jelena Kovačević, 8. razred
Filmska družina Mladost OŠ Mladost, Osijek
Voditeljica: Đurđica Berlančić
*60. MOJ GRAD
(Mini DV, otvorena kategorija, 2004., 3 min. 40 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Jelena Mikulandra, 13 godina
Jelena Živković, 13 godina
Marina Sladić, 13 godina
Filmska grupa OŠ Jurja Šižgorića, Šibenik
Voditeljica: Ivana Rupić
61. MOJA MATI
(DV 8, igrani, 2003., 5 min. 12 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Leo Bjondić
Duje Senković
Danijel Milohanić
Goran Manojlović
Jelena Žervnar
Jelena Perušinović
Kristijana Nenadović
Boris Jandrić
OŠ Vladimir Nazor, Vrsar
Voditelj: Velimir Rodić
Kinoklub prvi put sudjeluje na Reviji!
*62. MOJA MAJKA
(Mini DV, otvorena kategorija, 2004., 40 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Tomislav Grabar, 14 godina
Luka Jerković, 14 godina
Tomislav Slunjski, 14 godina
Prva osnovna škola Bartola Kašića, Zagreb
Voditeljica: Marina Zlatarić
*63. MOKRI I ŽESTOKI
(DV 8, igrani, 2003., 5 min.)
U realizaciji sudjelovali:
Antonio Penić
Vedran Jančić
Martina Lešković
Anja Radeljević
Mia Majić
Franko Sebastian
Dina Vrhovac
Matea Papa
Andrej Knapić
OŠ Eugen Kumičić, Velika Gorica
Voditelj: Velimir Rodić
Kinoklub prvi put sudjeluje na Reviji!
*64. NASILJE U ŠKOLI
(Mini DV, reportaža, 2004., 5 min. 55 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Ivo Ljubičić, 11 godina
Ivan Baković, 11 godina
Josip Savić, 11 godina
Karlo Juričić, 11 godina
Karmen Adžamić, 11 godina
Leonardo Čančarević, 11 godina
Mislav Ferenčević, 11 godina
CTK Zaprešić, Zaprešić
Voditelj: Ivan Marčec
65. NAŠ ŽIVOT
(VHS, dokumentarni, 2004., 4 min. 22 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Zvonimir Radišić, 6. razred
Ivan Luketić, 6. razred
Matija Blažević, 6. razred
Ariana Kurtović, 6. razred
Kinoklub 4T OŠ Kozala, Rijeka
Voditeljica: Petra Ključarić
*66. NEKADA RIMLJANI DANAS BROĐANI
(VHS, reportaža, 2004., 4 min. 39 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Tomislav Butković, 12 godina
Tomislav Matijević, 12 godina
Domagoj Samardžić, 12 godina
Ivan Živković, 12 godina
Iva Filipović, 12 godina
Suzana Đorđić, 12 godina
Viktor Mautner, 12 godina
Videodružina OŠ Vladimir Nazor, Slavonski Brod
Voditelji: Ante Karin i Mladen Damjanović
Postprodukcija: Videodružina Bezvizije Zajednice tehničke kulture, Slavonski Brod
*67. NEMREŠ BILIVIT
(VHS, igrani, 2004., 3 min. 12 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Luka Šarlija, 13 godina
Ana Krušelj, 13 godina
Lela Pintarić, 13 godina
Monika Pinkle, 13 godina
Lara Ormuš, 13 godina
Petra Dakić, 13 godina
Anja Novak, 13 godina
Kinoklub Mravec OŠ Antuna Nemčića Gostovinskog i ZTK Koprivnica, Koprivnica
Voditeljica: Karmen Bardek
*68. NEMA ZA MAČKE ŠKOLE
(Mini DV, animirani, 2004., 2 min. 6 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Anita Ondruj, 13 godina
Andrea Ondruj, 14 godina
Dajana Barić, 13 godina
Nikolina Prskalo, 14 godina
Željka Mikuljan, 14 godina
Anđelko Jaković, 12 godina
Ivan Šestak, 12 godina
Tanja Ratković, 12 godina
Josip Jurić, 12 godina
Iva Kukal, 13 godina
Sanja Tomić, 12 godina
Darko Bilek, 12 godina
Mala animatorska radionica OŠ Rovišće, Rovišće
Voditeljice: Suzana Jurić i Irena Jukić-Pranjić
Kinoklub prvi put sudjeluje na Reviji!
69. NEOČEKIVANI POVRATAK U POVIJEST
(DVD, reportaža, 2003/2004., 10 min.)
U realizaciji sudjelovali:
Dejan Georgievski, 14 godina
Nataša Tomić, 14 godina
Đorđe Radić, 14 godina
Ivana Lukić, 14 godina
Siniša Maksimović, 14 godina
OŠ Borovo, Borovo
Voditeljica: Slobodanka Moguš
Kinoklub prvi put sudjeluje na Reviji!
70. NESPORAZUM
(VHS, igrani, 2004., 1 min.)
U realizaciji sudjelovali:
Marijana Matoković, 15 godina
Marija Nemet, 15 godina
Daniel Štimac, 15 godina
Željana Soldo, 14 godina
Tomislav Štefanek, 15 godina
Gabrijela Jukičić
Bojana Zorić, 15 godina
Nikolina Martinović, 14 godina
Videodružina OŠ Julija Kempfa, Požega
Voditeljica: Katarina Ćosić
*71. OBLAK
(Mini DV, otvorena kategorija, 2004., 1 min. 28 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Ivan Paponja, 15 godina
Matija Mihalj, 15 godina
FKK Đakovo, Đakovo
Voditelj: Damir Tomić
*72. O LIJEPA, O DRAGA…
(DV 8, animirani, 2004., 3 min. 20 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Hrvoje Antolović, 13 godina
Merlina Brahimi, 13 godina
Luka Dolić, 13 godina
Magdalena Friganović, 13 godina
Tomislav Lazanin, 13 godina
Vlatko Murković, 13 godina
Hana Sundać, 13 godina
Josip Štulac Radić, 13 godina
Ivan Šumanović, 13 godina
Marina Šumanović, 11 godina
Jan Tudović, 13 godina
Karlo Vavra, 13 godina
RAF Mačica OŠ Ivana Gundulića, Zagreb
Voditelj: Zoran Čorkalo
Kinoklub prvi put sudjeluje na Reviji!
*73. ORHIDEJA U PUSTINJI
(DV 8, igrani, 2003., 5 min.)
U realizaciji sudjelovali:
Dino Hadžović
Maja Ratkajec
David Rupčić
Nikola Perković
Nika Sviben
Hrvoje Geljić
Luka Vrebac
OŠ Dugave, Zagreb
Voditelj: Velimir Rodić
Kinoklub prvi put sudjeluje na Reviji!
74. OSVAJAMO NOVE PROSTORE
(Mini DV, reportaža, 2004., 8 min.)
U realizaciji sudjelovali:
Matej Pavić, 14 godina
Marko Lovrić, 13 godina
OŠ Rovišće, Rovišće
Voditeljica: Žana Novaković
Kinoklub prvi put sudjeluje na Reviji!
75. PAZINCI O VOLONTERSTVU
(VHS, dokumentarni, 2004., 7 min. 46 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Mateo Pavlišić
Noel Dušić
Vedran Beblek
Video grupa OŠ Vladimira Nazora, Pazin
Voditeljica: Ljiljana Matošević-Levak
76. PEPELJUGA
(Mini DV, igrani, 2004., 11 min. 6 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Marijana Bezjak, 13 godina
Antica Filipović-Grčić, 13 godina
Barbara Škugor, 13 godina
Nikolina Bralić, 13 godina
Ante Crnica, 14 godina
Krešimir Puče, 14 godina
Anja Herak, 13 godina
Ana Marija Crnica, 13 godina
Franka Staničić, 13 godina
Videoklub Faust OŠ Fausta Vrančića, Šibenik
Voditelj: Tomislav Crnogaća
*77. PIT BULLYING
(Mini DV, reportaža, 2004., 10 min. 7 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Anja Đurinović, 13 godina
Tomislav Grabar, 14 godina
Tomislav Slunjski, 14 godina
Ivan Stanešić, 14 godina
Danijel Borovinšek, 14 godina
Prva osnovna škola Bartola Kašića, Zagreb
Voditeljica: Marina Zlatarić
*78. PLAVUŠA
(VHS, igrani, 2004., 59 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Irena Vila, 12 godina
Ivan Glavinić, 12 godina
Nebojša Milinović, 12 godina
Saša Tepić, 12 godina
Marijan Stanković, 12 godina
Filmska družina OŠ Galdovo, Sisak
Voditeljica: Aziza Tominac
*79. POSLJEDNJA VODENICA
(Mini DV, dokumentarni, 2004., 5 min. 13 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Petra Jug
Ivana Horvat
Mateja Pondeljak
Kruno Gorup
OŠ Janka Leskovara, Pregrada
Voditelj: Milan Bunčić
*80. PRAVI IGRAČI
(VHS, igrani, 2004., 1 min.)
U realizaciji sudjelovali:
Tina Milunović, 14 godina
Suzana Sadiku, 14 godina
Marina Pavlić, 14 godina
Vedrana Pavković, 14 godina
Srećko Godinić, 15 godina
Donald Valenta, 15 godina
Dom mladih, Rijeka
Voditelji: Morana Komljenović i Marin Lukanović
81. PRIČA
(Mini DV, dokumentarni, 2004., 4 min. 28 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Mislav Barabarić, 11 godina
Marija Mišković, 11 godina
Maruška Đukić, 11 godina
Matea Ribarević, 11 godina
Tena Vilipić, 11 godina
Ivan Jurić, 11 godina
Antonio Slišković, 11 godina
Filmska skupina OŠ Frana Galovića, Zagreb
Voditeljica: Nada Arbutina
82. PRIJATELJI DJECE, DANAS KUHAMO…
(Mini DV, reportaža, 2003., 7 min. 36 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Mateja Hrvačić, 14 godina
Marina Horvat, 13 godina
Katarina Benci, 14 godina
Katarina Gučanin-Gazibarić, 13 godina
Andrea Jovanovska, 14 godina
Dina Markić, 14 godina
Marija Goleš, 13 godina
Lidija Domazet, 14 godina
Filmska družina ZAG OŠ Marija Jurić Zagorka, Zagreb
Voditeljice: Melita Horvatek Forjan i Nataša Jakob
*83. PROLJEĆE
(Mini DV, animirani, 2004., 2 min. 3 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Monika Šipuš, 11 godina
Maria Sertić, 11 godina
Luka Miulaj, 11 godina
Rebeka Radiković, 12 godina
Teo Vurušić, 13 godina
Škola animiranog filma, Čakovec
Voditelji: Edo Lukman i Monika Vrtarić
84. RAZGLEDNICA IZ GALDOVA ERDETSKOG
(VHS, dokumentarni, 2004., 10 min. 44 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Renato Dujmić, 12 godina
Marijan Stanković, 12 godina
Filmska družina OŠ Galdovo, Sisak
Voditeljica: Aziza Tominac
*85. RIBA RIBI GRIZE REP ILI AL AQVARIJA
(Mini DV, animirani, 2004., 50 sec.)
Realizacija: Matea Došen, 11 godina
Škola animacije Lukas OŠ Luka, Sesvete
Voditelji: Dora i Miro Dančević
*86. ROBOTI
(Mini DV, reportaža, 2004., 3 min. 50 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Ante Ujević, 11 godina
Toni Kuna, 11 godina
Antonio Orsag, 11 godina
Filip Ljubotina, 9 godina
Luka Školnik, 8 godina
Jakov Marijan, 9 godina
CTK Zaprešić, Zaprešić
Voditelj: Miroslav Klarić
87. SAŠA
(Mini DV, reportaža, 2004., 4 min. 47 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Marija Mišković, 11 godina
Maruška Đukić, 11 godina
Matea Ribarević, 11 godina
Stjepan Marićević, 11 godina
Filmska skupina OŠ Frana Galovića, Zagreb
Voditeljica: Nada Arbutina
*88. SIGURNA, A, A
(DV 8, igrani, 2003., 5 min.)
U realizaciji sudjelovali:
Ivana Blažević
Tino Tomljanović
Anja Mujkanović
Boris Jerković
Ivan Tomljanović
Dajana Bužonja
Tara Pepavac
Bruna Levar
Boris Jandrić
Goran Manojlović
OŠ Ivana Mažuranića, Novi Vinodolski
Voditelj: Velimir Rodić
Kinoklub prvi put sudjeluje na Reviji!
*89. SINJSKA ALKA
(VHS, dokumentarni, 2004., 9 min. 50 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
OŠ Stanovi:
Josip Ivković, 13 godina
Martina Barada, 13 godina
OŠ Faust Vrančić:
Marijana Bezjak
Antica Filipović-Grčić
Nikolina Bralić
OŠ Stanovi, Zadar i VK Faust OŠ Fausta Vrančića, Šibenik
Voditelji: Slavica Kovač i Tomislav Crnogaća
90. SISAČKA POVJESNICA
(VHS, dokumentarni, 2004., 11 min. 32 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Monika Hron, 14 godina
Iva Trtanj, 13 godina
Tea Cavor, 13 godina
Ana Devčić, 13 godina
Ivan Galić, 14 godina
Videoradionica OŠ Ivana Kukuljevica, Sisak
Voditeljice: Ana Bošković i Katja Sladojević
91. SKEJTERI
(Mini DV, dokumentarni, 2004., 7 min. 3 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Jan Žnidarić, 8. razred
Renato Mrkoci, 8. razred
Mihail Šarić, 8. razred
Sven Žnidarić, 8. razred
Jure Kordić, 8. razred
Denis Galić, 8. razred
Mirko Šućurović, 8. razred
Josip Šoljić, 8. razred
Tihomir Alar, 8. razred
FKV Pentaka 8b OŠ Medvedgrad i Autorski studio-ffv, Zagreb
Voditelji: Božidar Vještica i Zoran Pisačić
92. SLOMLJENI CD
(DV 8, igrani, 2003., 5 min.)
U realizaciji sudjelovali:
Ana Šinko
Dena Pavlović
Jurica Panić
Luka Brumec
Luka Barić
Lana Štimac
Melani Haček
Marko Torner
Lana Stanić
Tanja Jambrović
Rahela Varošanec
I. osnovna škola Čakovec, Čakovec
Voditelj: Velimir Rodić
Kinoklub prvi put sudjeluje na Reviji!
93. SPEED
(Mini DV, otvorena kategorija, 2004., 59 sec.)
Realizacija: Mislav Ćališ, 14 godina
OŠ J. Čolnića i FKK Đakovo, Đakovo
Voditelj: Damir Tomić
94. SVE SE VRAĆA…
(Mini DV, igrani, 2004., 4 min. 26 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Sanja Čvrljak, 13 godina
Tiana Đorđević, 13 godina
Sara Mravak, 13 godina
Jelena Mikulandra, 13 godina
Ema Ninić, 13 godina
Ana Sekso, 13 godina
Lana Skelin, 13 godina
Marina Stadić, 13 godina
Dorotea Piližota, 12 godina
Vice Prgin, 13 godina
Mate Rupić, 13 godina
Jelena Živković, 13 godina
Filmska grupa OŠ Jurja Šižgorića, Šibenik
Voditeljica: Ivana Rupić
Postprodukcija: Hrvatski filmski savez
*95. SVINJARIJA
(Mini DV, animirani, 2004., 2 min. 56 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Helena Jelenić, 10 godina
Karla Ivanović, 11 godina
Marina Horvat, 11 godina
Toni Zadravec, 11 godina
Gabriela Zorčec, 9 godina
Antun Pongrac, 10 godina
Dijana Topolnjak, 11 godina
Škola animiranog filma, Čakovec
Voditelji: Edo Lukman i Monika Vrtarić
*96. ŠALABAHTERI
(Mini DV, dokumentarni, 2004., 5 min. 20 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Ante Ujević, 11 godina
Vedran Bilić, 11 godina
Filip Drenški, 11 godina
Matija Jakopović, 11 godina
Petar Gelo, 11 godina
OŠ Antuna Augustinčića i CTK Zaprešić, Zaprešić
Voditelj: Miroslav Klarić
97. ŠKANJCI KOLO VODE
(VHS, reportaža, 2004., 3 min. 50 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Duška Bijelić, 13. godina
Vedrana Banović, 13. godina
Romana Radojčić, 14 godina
Jelena Čulig, 14 godina
Sara Protulipac, 14 godina
Valentina Pavlić, 13 godina
Aldiana Subašić, 12 godina
Videoradionica OŠ Braća Ribar, Sisak
Voditeljica: Đurđica Petković-Biočić
Kinoklub prvi put sudjeluje na Reviji!
98. TAKAV TI JE ŽIVOT
(Mini DV, igrani, 2004., 4 min. 30 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Petar Heinrich, 13 godina
Iris Haralović, 11 godina
Fran Vlašić, 13 godina
Ivan Butković, 13 godina
Sandra Leko, 13 godina
Matea Prokeš, 13 godina
Maja Cvijanović, 13 godina
Asja Vurdelja, 13 godina
Tihomil Maković, 14 godina
Stela Cerovac, 13 godina
Suzana Vidović, 13 godina
Ana Milas, 11 godina
Sara Mikuljan, 11 godina
Anuka Pezo, 11 godina
Mia Jarkić, 11 godina
Josip Cirak, 11 godina
Lucija Martonja
Karlo Rukavina
Damir Dimić
Filmska grupa OŠ Medvedgrad, Zagreb
Voditelj: Boris Simeoni
99. TEK JE 12 SATI
(DV 8, igrani, 2003., 5 min.)
U realizaciji sudjelovali:
Dino Šoštarko
Danijela Šulj
Iva Dadić
Matea Dvoršćak
Silvija Kranjec
Tino Tomašinec
Domagoj Jerčić
Marta Rižana Drnić
OŠ Gračani, Gračani
Voditelj: Velimir Rodić
Kinoklub prvi put sudjeluje na Reviji!
*100. TKO NEĆE RADITI, NEKA ŠETA
(VHS, reportaža, 2004., 5 min. 29 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Domagoj Samardžić, 12 godina
Tomislav Butković, 12 godina
Iva Filipović, 12 godina
Suzana Đorđić, 12 godina
Ivan Živković, 12 godina
OŠ Vladimir Nazor i Videodružina Bezvizije Zajednice tehničke kulture, Slavonski Brod
Voditelji: Ante Karin i Mladen Damjanović
101. TKO SI TI?
(VHS, igrani, 2004. 11 min. 30 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Tina Milunović, 14 godina
Suzana Sadiku, 14 godina
Marina Pavlić, 14 godina
Vedrana Pavković, 14 godina
Leontina Sirola, 14 godina
Dora Karmelić, 14 godina
Andrea Čučić, 14 godina
Hrvoje Horvat, 14 godina
Dom mladih, Rijeka
Voditelji: Morana Komljenović i Marin Lukanović
102. TKO RANO RANI…
(Mini DV, igrani, 2004., 54 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Jasmina Mešić, 14 godina
Dino Mešić, 14 godina
Josip Kustić, 14 godina
Marko Paternost, 14 godina
Filmska skupina OŠ Otok, Zagreb
Voditeljica: Jelena Bunijevac Matičić
*103. Triii - i
(Mini DV, dokumentarni, 2004., 7 min. 18 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Mateja Hrvačić, 14 godina
Andrea Jovanovska, 14 godina
Katarina Benci, 14 godina
Katarina Gučanin-Gazibarić, 13 godina
Dina Markić, 14 godina
Ines Sporiš, 13 godina
Marina Horvat, 13 godina
Rozalija Koturić, 13 godina
Filmska družina ZAG OŠ Marija Jurić Zagorka, Zagreb
Voditeljice: Melita Horvatek Forjan i Nataša Jakob
104. TV INTERVIEW - SLAVO STRIEGL: SLIKARSTVO JE MOJA SUDBINA
(VHS, reportaža, 2003., 9 min. 35 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Antonia Habijan, 11 godina
Iva Trtanj, 13 godina
Tea Cavor, 13 godina
Tena Kukurić, 12 godina
Videoradionica OŠ Ivana Kukuljevica, Sisak
Voditeljica: Ana Bošković
Postprodukcija: Hrvatski filmski savez
105. UCJENA
(VHS, igrani, 2004., 5 min. 5 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Ivan Glavinić, 12 godina
Marijan Stanković, 12 godina
Luka Vrkljan, 12 godina
Saša Tepić, 12 godina
Filmska družina OŠ Galdovo, Sisak
Voditeljica: Aziza Tominac
106. UČIONICA STRAVE
(Mini DV, igrani, 2004., 7 min.)
U realizaciji sudjelovali:
Ivana Cencelj, 11 godina
Lucija Bošnjak, 11 godina
Josipa Stepan, 11 godina
Nikolina Matovinović, 11 godina
Tajna Gavrilović, 12 godina
Tomislav Grabar, 14 godina
Prva osnovna škola Bartola Kašića, Zagreb
Voditeljica: Marina Zlatarić
107. UHODA
(VHS, igrani, 2004., 1 min.)
U realizaciji sudjelovali:
Marijana Matoković, 15 godina
Marija Nemet, 15 godina
Daniel Štimac, 15 godina
Željana Soldo, 14 godina
Tomislav Štefanek, 15 godina
Gabrijela Jukičić
Bojana Zorić, 15 godina
Nikolina Martinović, 14 godina
Videodružina OŠ Julija Kempfa, Požega
Voditeljica: Katarina Ćosić
*108. VITEZ ZIMSKOG KUPANJA
(DVD, reportaža, 2004., 7 min.)
U realizaciji sudjelovali:
Kristina Dragušica, 11 godina
Sofija Turjak, 11 godina
Nina Jocić, 13 godina
Ivan Sigmund, 13 godina
Danijel Repar, 13 godina
RTV grupa OŠ Mladost, Osijek
Voditeljica: Mihajla Savić
*109. VLAK FILM
(Mini DV, otvorena kategorija, 2004., 1 min. 54 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Ivan Paponja, 15 godina
Ivan Balog, 14 godina
FKK Đakovo, Đakovo
Voditelj: Damir Tomić
*110. VRANA VRANI OČI NE VADI ILI BULLING
(Mini DV, animirani, 2004., 1 min. 34 sec.)
Realizacija: Ivan Kuretić, 11 godina
Škola animacije Lukas OŠ Luka, Sesvete
Voditelji: Dora i Miro Dančević
*111. VRIJEME STANI
(DV 8, igrani, 2003., 4 min. 18 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Marta Kušeković
Katarina Nindrić
Romana Denić
Marija Topić
Darian Skoko
Lorena Mamić
Marija Tomić
Luka Karatović
Ivana Mišura
Tomislav Petek
OŠ Sesvete, Sesvete
Voditelj: Velimir Rodić
Kinoklub prvi put sudjeluje na Reviji!
112. VRŠAJ DREŠOM
(Mini DV, dokumentarni, 2003., 10 min. 32 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Helena Vuković, 12 godina
Gabrijela Rakitić, 12 godina
Eugen Dorić, 12 godina
OŠ Sikirevci, Sikirevci
Voditelji: Paul Mladen Wächter i Mario Vuković
*113. VRTLOG
(Mini DV, otvorena kategorija, 2004., 55 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Ivan Balog, 14 godina
Matija Mihalj, 15 godina
OŠ J. Čolnića i FKK Đakovo, Đakovo
Voditelj: Damir Tomić
*114. ZABORAVLJENI VITEZ
(VHS, reportaža, 2004., 5 min.)
U realizaciji sudjelovali:
Barbara Ivezić, 15 godina
Josip Marjanović, 15 godina
Mato Petković, 15 godina
Valentin Petranović, 15 godina
Marko Bušić, 15 godina
Marina Perković, 15 godina
Mirjana Kovačević, 15 godina
KK Zlatna dolina Oš fra Kaje Adžića, Pleternica
Voditelj: Mirko Šarić
115. ZAMJENA
(VHS, igrani, 2004., 9 min. 28 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Mirko Logožar, 14 godina
Tea Logožar, 10 godina
Ivan Bilić, 12 godina
Stipe Bilić, 12 godina
Hrvoje Ulama, 12 godina
Denis Jurkić, 12 godina
Ivan Veriga, 12 godina
Sven Opravić, 12 godina
Filmska grupa OŠ bana Josipa Jelačića, Zagreb
Voditelj: Branko Farac
Kinoklub prvi put sudjeluje na Reviji!
*116. ZA SVE JE KRIVA LJUBAV
(Mini DV, igrani, 2004., 3 min. 5 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Monika Šorša
Mateja Pondeljak
Domagoj Šafran
Petra Javornik
Nikola Kantoci
Matija Ilijaš
Marijan Krog
Kruno Gorup
OŠ Janka Leskovara, Pregrada
Voditelj: Milan Bunčić
117. ZAŠTO?
(Mini DV, igrani, 2004., 2 min. 20 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Kristina Blažević, 8. razred
Ana Zelić 8. razred
Olga Kovačević, 8. razred
Ena Adamović, 8. razred
Elija Vekić, 8. razred
Vlatka Balaš, 8. razred
Andrea Ivošević, 8. razred
Ivan Lončar, 8. razred
Filmska družina Mladost OŠ Mladost, Osijek
Voditeljica: Đurđica Berlančić
118. ZAVIČAJNE SLIKE
(VHS, dokumentarni, 2003/2004., 3 min. 55 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Nevena Vekić, 14 godina
Emina Vidović, 13 godina
Senad Jajčanin, 14 godina
Olivera Stojanović, 14 godina
Filmska skupina OŠ Beli Manastir, Beli Manastir
Voditeljica: Nada Stojanović
*119. ZEBRA
(DV 8, dokumentarni, 2004., 4 min. 25 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Mirta Sočec, 12 godina
Uroš -Valentino Saraja, 13 godina
Tomislav Taras, 12 godina
Tea Kristijan, 12 godina
Ivana Mihoković, 12 godina
Kinoklub Oko II. osnovna škola Bjelovar, Bjelovar
Voditelj: Goran Kruno Kukolj
*120. ZIMSKI SAN
(Mini DV, animirani, 2004., 3 min.)
U realizaciji sudjelovali:
Majda Horvat, 13 godina
Ana Zvonarek, 9 godina
Dasia Oreški, 10 godina
Dino Markač, 9 godina
Dominik Žnidarić, 9 godina
Doris Lukman, 8 godina
Elena Gudlin, 11 godina
Ivan Kraljek, 10 godina
Josip Horvat, 12 godina
Karlo Križnik, 9 godina
Kristina Hutinec, 10 godina
Miroslava Senčar, 9 godina
Robert Horvat, 12 godina
Škola animiranog filma, Čakovec
Voditelji: Edo Lukman i Monika Vrtarić
121. ZLATNE RUKE BAKE MIROSLAVE
(VHS, dokumentarni, 2004., 4 min. 20 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Pavla Aleksić
Jana Grozdanić
Lorena Grubišić
Lucija Cogelja
Barbara Vlahov
OŠ Tina Ujevića, Šibenik
Voditeljica: Tona Rupić
*122. ZVIŽDUK S RUDEŠA
(Mini DV, dokumentarni, 2004., 8 min. 30 sec.)
U realizaciji sudjelovali:
Iva Lovrić Vukačić
Monika Chovan
Blanka Knežević
Doroteja Kukolja
Kristina Krvavica
Filip Slovenec
Ines Petričević
Fran Jurić
OŠ Rudeš, Zagreb
Voditeljice: Mirjana Jukić i Katica Šarić
Postprodukcija: Hrvatski filmski savez
123. ŽIVOTINJSKA ŠKVADRA
(Mini DV, animirani, 2002., 27 sec.)
Realizacija: Erika Jurilj, 9 godina
Kinoklub Karlovac i Videodružina gimnazije Karlovac, Karlovac i OŠ Katarina Zrinska, Krnjak
Voditelji: Vjekoslav Živković i Igor Jurilj
14.05.2004.