Dosadašnji priređivači

51 GODINA SUSRETA DJECE KINO-AMATERA HRVATSKE

SUSRETI ORGANIZATORI
   
1. Zagreb, (Pionirski grad),
6. i 7. prosinca 1962.
Društvo naša djeca
2.Zagreb, (Pionirski grad),
27,28. i 29.ožujka 1963.
Društvo naša djeca
3. Zagreb, (Pionirski grad),
4,5. i 6. prosinca 1964,
 
4.Zagreb, (Pionirski grad),
6,7. i 8.svibnja 1966,
Kino savez Hrvatske
5. Zagreb, (Pionirski grad),
5.i 6.svibnja 1967,
Kino savez Hrvatske
6. Sisak, 11. i 12. svibnja 1968. Kino savez Hrvatske
  Pionirski dom Sisak
7. Jasenovac, 17. i 18.svibnja 1969. Kino savez Hrvatske
  KK ''Iskra'', Jasenovac
8. Varaždin, 13,14. i 15. studenoga 1970. Kino savez Hrvatske
  KK ''Radost'', Varaždin
9. Sisak, 11. i 12. prosinac 1971. Kino savez Hrvatske
  Pionirski dom Sisak
  Osnovna škola ''Braća Ribar'',Sisak
  Općinsko vijeće Narodne tehnike, Sisak
10. Zagreb, 4.i 5. studenoga 1972. Kino savez Hrvatske
  KK OŠ ''Ivan Mažuranić'', Zagreb
  Klub omladine ''Dubrava''
  Narodno sveučilište ''Otokar Keršovani'', Zagreb
  Rajonska konferencija SSRNH, Maksimir
  'Školska knjiga'', Zagreb
11. Jasenovac, 8,10. i 11. lipnja 1973. Kino savez Hrvatske
  KK ''Iskra'', Jasenovac
12.Filip Jakov, 17,18. i 19. svibnja 1974. Kino savez Hrvatske
  KK ''Mladi amater'' pri OŠ '' Filip Jakov''
  Vodna zajednica Hrvatske
  Zajednica za financiranje osnovnog
  obrazovanje, Biograd na moru
  Turističko društvo ''Filip Jakov''
  Turistički savez, Biograd na moru
13. Sisak, 13,14. i 15. lipnja 1975. Kino savez Hrvatske
  Kino-klub ''Posavina''
  OŠ ''Braća Ribar'', Sisak
  Općinska konferencija SSOH Sisak
  Općinsko vijeće Narodne tehnike, Sisak
  Dom pionira Sisak
  Zajednica za financiranje osnovnog
  obrazovanje, Sisak
14. Split, 11,12. i 13. lipnja 1976. Kino savez Hrvatske
  Zavod za unapređivanje osnovnog obrazovanja, Split
  OŠ ''Bruno Ivanović'', Split
  Savez organizacija za tehničku kulturu, Split
15. Zagreb, 10, 11. i 12. lipnja 1977. Kino savez Hrvatske
  Pionirski grad
16. Čakovec, 16,17. i 18. lipnja 1978. Kino savez Hrvatske
  Škola animiranog filma knjižnice i čitaonice Čakovec
17. Karlovac, 18,19. i 20. svibnja 1979. Kino savez Hrvatske
18. Šibenik, 22,23. i 24. lipnja 1980. Kino savez Hrvatske
19. Nova Gradiška, 19,20.i21. lipnja 1981. Kino savez Hrvatske
  KK ''Unitas'',  OŠ ''Josip Krajačić-Prika'', Nova Gradiška
20. Zagreb, 18,19. i 20. lipnja 1982. Kino savez Hrvatske
  Pionirski grad
  Pionirski dom ''Marko Orešković'', Zagreb
21. Jasenovac, 17,18. i 19. lipnja 1983. Kino savez Hrvatske
  Kino klub ''Iskra'' OŠ ''Bratstvo-jedinstvo'' Jasenovac
22. Makarska, 22,23. i 24. lipnja 1984. Kino savez Hrvatske
  KK ''Biokovo''  OŠ ''Vid Mihaljević'', Makarska
  Centar za kulturu Općine Makarska
23. Virovitica 7,8. i 9. lipnja 1985. Kino savez Hrvatske
  Kino-klub  ''Iskra'' OŠ ''Braća Ribar'', Virovitica
24. Rijeka, 6,7. i 8. lipnja 1986. Kino savez Hrvatske
  Centar za organizaciju slobodnog vremena
  djece i omladine, Rijeka
  Dom JNA, Rijeka
  Svez klubova mladih tehničara, Rijeka
25. Kaštel-Sućurac, 22,23. i 24. svibnja 1987. Kino savez Hrvatske
   OŠ ''Silvestar Batina'', Kaštel Sućurac
26. Knin, 3,4. i 5. lipna 1988. Kino savez Hrvatske
  OŠ ''Narodni heroji''
  Dječji kino-klub ''Tenen'', Knin
27. Pag, 26,27. i 28. svibnja 1989. Kino savez Hrvatske
  Osnovna škola ''Juraj Dalmatinac''
  Škola crtanog filma, Pag
28. Đakovo, 1,2. i 3. lipnja 1990. Kino savez Hrvatske
   Osnovna škola  ''I.G.Kovačić'', Đakovo
  Fotokino klub ''Đakovo'' Đakovo
29. Čakovec, 14,15. i 16. lipnja 1991. Kino savez Hrvatske
  Centar za kulturu Čakovec s domaćinima:
  Škola animiranog filma, Čakovec
  Prva osnovna škola OŠ ''Martin Puštek'' i trećom
  osnovnom školom
30. Pregrada, 12,13. i 14. lipnja 1992. Kino savez Hrvatske
   OŠ ''Janka Leskovara'', Pregrada
 31. Pag, 11, 12. i 13. lipnja 1993. Hrvatski filmski savez
  Osnova škola  ''Juraj Dalmatinac'', Pag
  Škola animiranog filma Pag
32. Bjelovar, 10, 11. i 12. lipnja 1994. Hrvatski filmski savez
  Priređivački odbor XXXII. Revije i
  Prva osnovna škola, Bjelovar
33. Poreč, 9,10. i 11. lipnja 1995. Hrvatski filmski savez
  Osnovna škola Poreč
34. Varaždin, 7,8. i 9. lipnja 1996. Hrvatski filmski savez
  II. osnovna škola, Varaždin
   ''Vanima'', Varaždin
35. Osijek, 13,14. i 15. lipnja 1997. Hrvatski filmski savez
  Video klub ''Mursa'', Osijek
   OŠ ''Mladost'', Osijek
36. Sikirevci, 12,13. i 14. lipnja 1998. Hrvatski filmski savez
  Osnovna škola Sikirevci, Sikirevci
  Digital studio, Sikirevci
37. Pregrada, 11,12. i 13. lipnja 1999. Hrvatski filmski savez
  Osnovna škola Janka Leskovara, Pregrada
38. Šibenik, 9,10. i 11. lipnja 2000. Hrvatski filmski savez
   OŠ ''Faust Vrančić', Šibenik
39. Čakovec, 8,9. i 10. lipnja 2001. Hrvatski filmski savez
  Škola animiranog filma, Čakovec
40. Pag, 12,13,14. i 15.lipnja 2002. Hrvatski filmski savez
  Osnovna škola Jurja Dalmatinca, Pag
  Škola animiranog filma, Pag
41. Sesvete, 5,6,7. i 8. lipnja 2003. Hrvatski filmski savez
  I. osnovna škola Luka Sesvete, Sesvete
  Škola animacije filma Lukas, Sesvete
42. Zadar, 3,4,5. i 6. lipnja 2004. Hrvatski filmski savez
  Osnovna škola Stanovi, Zadar
43.Kutina, 10,11. i 12. lipnja 2005. Hrvatski filmski savez
  OŠ ''Stjepan Kefelj'',Kutina
44. Čakovec, 8,9,10. i 11. lipnja 2006. Hrvatski filmski savez
  Škola animiranog filma, Čakovec
45. Čakovec, 27,28,29. i 30. rujna 2007. Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa Republike Hrvatske
  Agencija za odgoj i obrazovanje
  Hrvatski filmski savez
  Škola animiranog filma, Čakovec
46. Čakovec, 25,26,27. i 28. rujna 2008. Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa Republike Hrvatske
  Agencija za odgoj i obrazovanje
  Hrvatski filmski savez
  Škola animiranog filma, Čakovec
47. Koprivnica, 24,25,26. i 27. rujna 2009. Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa Republike Hrvatske
  Agencija za odgoj i obrazovanje
  Hrvatski filmski savez
  Osnovna škola Antuna Nemčića Gostovinskoga, Koprivnica
48. Zagreb, 23,24,25. i 26. rujna 2010. Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa Republike Hrvatske
  Agencija za odgoj i obrazovanje
  Gradski ured za obrazovanje, kulturu i šport Grada Zagreba
  Hrvatski filmski savez
  Osnovna škola Rudeš, Zagreb
49. Varaždin, 29,30,01, 02. listopada 2011. Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa
  Agencija za odgoj i obrazovanje
  Hrvatski filmski savez
  Grad Varaždin
  II. osnovna škola Varaždin
  Filmsko-kreativni studio VANIMA
50. Zadar 4.,5.,6., i 7. listopada 2012. Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa
  Agencija za odgoj i obrazovanje
  Hrvatski filmski savez
  Osnovna škola Stanovi, Zadar
51. Kutina 3.,4.,5. i 6. listopada 2013. Hrvatski filmski savez
  Osnovna škola Stjepana Kefelje, Kutina
52. Varaždin, Ludbreg i Čakovec,
25., 26., 27. i 28. rujna 2014.
Hrvatski filmski savez
  Filmsko-kreativni studio "Vanima"
  ŠAF Čakovec
  Osnovna škola Martijanec
53. Rijeka,
30. rujna, 1., 2. i 3. listopada 2015.
Hrvatski filmski savez
  Art-kino, Rijeka
54. Makarska,
5., 6., 7. i 8. listopada 2016.
Hrvatski filmski savez
  Udruga Dokuma, Makarska